Dişleri beyaz gösteren rujlar ve makyaj tüyoları

Dişleri beyaz gösteren rujlar hangileri? 'Dişleri beyaz gösteren rujlar mı var, nasıl yani?' dediğinizi duyar gibiyiz. Ancak evet, renk oyunları ve gölge hileleriyle dişleri daha beyaz göstermek mümkün. Mavi alt tonlu rujlar dişleri daha beyaz göstermek için en etkili yöntem. Soğuk alt tonlu ruj önerilerini takip etmek yeterli. Peki dişleri daha beyaz gösteren makyaj hileleri hangileri? İşte dişleri beyaz gösteren rujlar ve makyaj tüyoları!

06 Ağustos 2020, Perşembe 10:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Daha bronz görün

Daha bronz görün

Yüzüne belli belirsiz bronz bir ışıltı kat. Sen bronzken dişlerinin her zamankinden daha beyaz göründüğünü fark etmişsindir. Cilt renginle yakalayacağı kontrast dişlerinin daha beyaz görünmesini sağlayacak.

Dudaklarda da aydınlatıcı kullanın

Dudaklarda da aydınlatıcı kullanın

Aydınlatıcın yardımıyla dudaklarının şeklini ön plana çıkar ve daha dolgun görünmesini sağla. Koyu tonlarda bir rujla makyajını tamamladığında dişlerin hiç olmadığı kadar muhteşem görünecek.


Dudak peelingi kullan

Dudak peelingi kullan

Kurumuş, pul pul olmuş dudaklardaki ruj da pul pul görünür. İster markalı bir dudak peelingi kullanın ister kendi karışımınızı yaratın, dudak rengini uzun süre korumak için ilk adım, dudaklarınızın pürüzsüzlüğünü korumaktır.


Gözlerde pastel tonlar

Gözlerde pastel tonlar

Koyu ruj etkisine benzer olarak, soğuk far tonları da, dişlerindeki sarının daha az belirgin olmasını sağlayacak. Gülüşünü vurgulamak için, bakışlarında pastel mor ve maviler tonlarından yardım alabilirsin.


Dudaklarını nemlendir

Dudaklarını nemlendir

Tıpkı yüzünüzün geri kalanı gibi, dudaklarınızın da nemlendirilmeye ihtiyacı var. Nasıl yüzünüzü nemlendirmeden makyaj yapmıyorsanız, dudaklarınıza da aynı saygıyı gösterin ve ona göre hazırlanın. Yeter ki fazla kaygan dudak kremlerinden uzak durun.

Hangi rujları kullanmalı?

Hangi rujları kullanmalı?

Mavi alt tonları olan koyu rujlar dişlerindeki sarının belirginliğinin azalmasına yardımcı olacak. Peki bu tonlar hangileri? Parlak kırmızılar ve böğürtlen rengi! Şanslısın ki, bu tonlar asla demode olmuyor. Üstelik bu sezonda her zaman olduğundan daha fazla popülerler!


Kahverengiden uzak durun

Kahverengiden uzak durun

90’ların büyük trendi kahverengileri çok seviyor olsanız da, dişlerinizi beyaz göstermek istiyorsanız bu renklerden uzak durmalısınız. Çünkü dişlerinizdeki koyu renkleri bu tonlar daha da belirginleştirecektir. Morlar ve koyu kırmızılar yine oldukça mavi bazlıdır.

Vişne tonları

Vişne tonları

Pembeler koyu renk kontrastına sahip olmadığı için kırmızıdan daha zor olabilir. Ama yine de aynı kural burada da geçerli: Eğer dişlerinizin daha beyaz görünmesini istiyorsanız turuncumsu ve kahve tonlardan uzak durun ve bunun yerine daha yumuşak, vişnemsi renkleri tercih edin. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tuzsuz şampuan nedir? Tuzsuz şampuan ne işe yarar?