Dişleri daha beyaz gösteren makyaj hileleri

Dişlerimizi beyazlatmak için binlerce lira harcıyoruz en iyi bakım ürünlerini kullanıyoruz. Bunlar çoğu zaman işe yarasa da yediklerimiz ve içtiklerimiz yeniden dişlerimizi sarartabiliyor. Peki ne yapacağız? Makyaj hilelerine başvuracağız! Bu sayede hem dişlerimiz daha beyaz görünecek hem de binlerce lira harcamak zorunda kalmayacağız. Üstelik bu yöntemleri ünlüler de uyguluyor. İşte bilmeniz gerekenler...

28 Nisan 2021, Çarşamba 09:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- NUDE DUDAK KALEMİNİ DENEYİN

1- NUDE DUDAK KALEMİNİ DENEYİN

Dudak kalemi birçok kadının kullanmayı ihmal ettiği bir makyaj ürünü. Dudakların daha hacimli görünmesini ve rujun daha uzun süre kalmasını sağlar.

Dişlerinizin ön plana çıkmasını ve daha beyaz görünmesini istiyorsanız, nude renklerde bir dudak kalemi kullanın.

Dudağınızın çevresini kalemle çizdikten sonra 2 ton kadar koyu bir rujla makyajınızı tamamlayın.

BRONZER KULLANIN

BRONZER KULLANIN

Bronz tene sahip insanların dişleri olduğundan daha beyaz görünür. Bronzluğunuzu kaybettiğiniz zaman, bronzer kullanarak makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Elmacık kemiklerinize ve burnunuzun üstüne uygulayacağınız mat bir bronzlaştırıcı en iyi sonucu verir. Aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisiniz.

GÖZLERİNİZİ ORTAYA ÇIKARIN

GÖZLERİNİZİ ORTAYA ÇIKARIN

Gözlerinize doğru makyaj türünü uygulamak, dikkati dişlerinizden uzaklaştırmanın ve insanların ağzınız yerine gözlerinize odaklanmasını sağlamanın anahtarıdır. Bunun için çok uğraşmak yerine siyah bir göz kalemi ve rimel kullanabilirsiniz.

Göz farı olarak, gözlerinizi öne çıkaracak mavi tonları tercih edin. Şeftali tonlu renklerden mutlaka kaçının. Bu renkler dişlerinizi daha sarımsı gösterebilir.

MAVİ ALT TONLU RUJLAR TERCİH EDİN

MAVİ ALT TONLU RUJLAR TERCİH EDİN

Mahmure'de yer alan habere göre, Beyonce’nin makyaj sanatçısının kullandığı bu yöntem, gülümsemenizin daha beyaz görünmesi için muhteşem bir ipucu. Beyaz bir gülümsemenin anahtarı mavi alt tonlu veya soğuk tonlu rujlar. Cesur davranmak istiyorsanız, mor renkli bir ruj bile tercih edebilirsiniz.

Mavi alt tonlu rujlarda bulunan gölgeler dişlerinizle tezat oluşturacak ve daha beyaz görünmelerini sağlayacak. Göz farında olduğu gibi rujda da turuncu ve bakır tonlardan kaçınmalısınız. Çünkü bunlar dişlerinizi sarımsı gösterebilir.


DUDAK PARLATICISI ÖNEMLİ

DUDAK PARLATICISI ÖNEMLİ

Dudak parlatıcısı, ağız çevrenizin daha parlak ve daha dolgun görünmesi için mükemmel bir makyaj malzemesi. Bu harika malzeme aynı zamanda dişlerinizi daha beyaz gösterme konusunda da oldukça etkili.

Öncelikle bir ruj sürün ve üzerine bolca parlatıcı uygulayın. Özellikle de dudaklarınızın ortasına çok fazla parlaklık uygulayın. Bunu yaptığınızda sadece dişleriniz beyaz görünmekle kalmayacak, aynı zamanda ön plana çıkacak.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Derhal bırakın! Saçları mahveden 6 günlük alışkanlık