Diyarbakır'daki saldırıda şehit sayısı 5'e yükseldi

Diyarbakır'daki saldırıda şehit sayısı 5'e yükseldi

Acı haber Diyarbakır'dan geldi. Bombalı tuzak sonucu yaralanan bir polis memuru daha şehit oldu ve şehit sayısı 5'e çıktı

19 Ocak 2017, Perşembe 14:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Diyarbakır’ın merkez Sur İlçesi’nde harap olan binalardan çıkarılan hafriyatın döküldüğü alanda güvenliği sağlayan polislere yönelik düzenlenen ve 4 polisin şehit olduğu terör saldırısında ağır yaralanan polis memuru 23 yaşındaki Furkan Demir de, kurtarılamayarak şehit oldu.
 

YARALI POLİSİN TEDAVİSİ SÜRÜYOR


Terörist saldırıda şehit sayısı 5’e çıkarken, yaralanan 1 polis memurunun tedavisinin ise sürdüğü belirtildi. Merkez Sur İlçesi’nden çıkarılan hafriyatın döküldüğü alanda güvenlik önlemi alan polislere yönelik düzenlenen ve 4 polisin şehit olduğu bombalı terör saldırısında ağır yaralanan Nevşehirli polis memuru Furkan Demir’in, beyin ölümü gerçekleşti.

Dicle Üniversitesi Hastanesi yaşam destek ünitesine bağlanan polis memuru Furkan Demir yoğun bakım ünitesindeki yaşam savaşını yitirince şehit oldu. Şehit polis memuru için uğurlama töreni düzenleneceği belirtilirken aynı saldırıda yaralanan bir polisin ise tedavisi sürüyor.


Diyarbakır'daki hain saldırının etkisi gün ağarınca ortaya çıktı


Diyarbakır'da 5 polisin şehit olduğu saldırıda, bir polisin silahı çalınmış!


HAİN SALDIRIDA ŞEHİT DÜŞEN DİĞER 4 POLİS MEMURU


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 7 kişilik aileyi katletmişti! İlk ifadesi ortaya çıktı