DJ Karadayı çaldı kızlar oynadı

DJ Karadayı çaldı kızlar oynadı

DJ Hüseyin Karadayı'nın Yalova'daki Club Sapphire'de yaptığı performansta dansçı kızlar yürek hoplattı

03 Temmuz 2011, Pazar 14:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yalova’nın Çınarcık İlçesi’ndeki Club Sapphire’de DJ Hüseyin Karadayı, canlı performansla konuklarına hareketli bir gece yaşatırken, Karadayı’nın çaldığı hareketli şarkılara eşlik eden dansçıların gösterisi ise izleyenlerin yüreklerini hoplattı.

Marmara’nın en önemli turizm bölgelerinde biri olan Çınarcık’ta işletmeciliğini ve organizatörlüğünü eski dansçı Sibel Gökçe’nin yaptığı Club Sapphire’de yaz eğlenceleri renkli geçiyor. Önceki gün Nilay Dorsa’yı ağırlayan Club Sapphire, dün gece Türkiye ve Avrupa’da yarattığı müzik tarzıyla adından söz ettiren Dj Hüseyin Karadayı’yı konuk etti.

Program öncesi Çınarcık meydanında motosikletlerle konvoy oluşturuldu. Konvoy, Çınarcık sahilini turladıktan sonra Club Sapphire’ye geldi. Dj Hüseyin Karadayı’dan önce Dj’ler Semih Tuncer ve Hakan Çolakoğlu, hareketli parçalarla geceye katılanları coşturdu. Gecenin ilerleyen saatlerinde Dj Hüseyin Karadayı, Gogo Dancers grubunun muhteşem dans gösterisiyle canlı performansını sergiledi. Sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden etkinlikte Çınarcıklılar unutulmaz dakikalar yaşadı. Club Sapphire’de 6 Temmuz’da Dj Berna Öztürk, 8 Temmuz’da T-Dj Ane Lilu ve 9 Temmuz’da da Dj Funky C sahne alacak. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İnci operasyonu başlattı !Masumlar Apartmanı'nda yeni dönem başlıyor - Dizi Postası