Doğa Rutkay: Üç yıldır televizyon kullanmıyoruz

2018 yılında ikiz çocukları Piraye ve Rutkay Kerim'i kucaklarına alan oyuncu Doğa Rutkay ile eşi Kerimcan Kamal, önceki gün Bebek sahilinde objektiflere yansıdı.

24 Nisan 2021, Cumartesi 08:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Güzel havayı fırsat bilerek yürüyüşe çıktıklarını belirten Doğa Rutkay, "Beş bin adım atmışız, beş bin daha olunca tamamlarız yürüyüşümüzü" diyerek gülümsedi. Evde çocuklarıyla keyifli zaman geçirdiklerini belirten oyuncu, "Şu pandemi bitse de evlatlarımızı okula yollayabilsek, çocuklar artık sosyalleşse diye heyecanla bekliyoruz. Şimdilik eğitimi biz veriyoruz" ifadelerini kullandı.

Doğa Rutkay, "Sık sık çocuklara kitap okuyoruz. Bizim evde televizyon yok zaten. Üç yıldır evimizde televizyon kullanmıyoruz. Tablet de vermiyoruz, telefon da. Umarım böyle devam eder, kurtarılmış üç yıl olarak görüyoruz bu süreci" şeklinde konuştu.


Oyuncu, "Çocuklarınız büyüdüğü zaman TikTok gibi uygulamalar kullanmalarına izin verir misiniz?” şeklindeki soruya dikkat çeken bir yanıt verdi.


"TikTok olayı tam bir facia zaten. Ne biz kullanıyoruz ne de çocuklarımızın kullanmasını isteriz. Umarım bizim çocuklarımız büyüyene kadar öyle bir platform kalmaz."


'EVLENMEK BENİM İÇİN ZİNCİRE VURULMAKTI'

'EVLENMEK BENİM İÇİN ZİNCİRE VURULMAKTI'

Geçtiğimiz aylarda Hakan Bilgin'in YouTube kanalındaki programında samimi açıklamalarda bulunan Rutkay, "Kerimcan'ı görene kadar evlilik hissi bana hiç gelmemişti" demişti.


42 yaşındaki oyuncu, "Lise 2'den beri kendi evinde yaşayan biri olarak, evlenmek benim için büyük bir zincire vurulmaktı" ifadelerini kullanmıştı.

Doğa Rutkay, "Aşkımız başladığında kafamda hiç çocuk düşüncesi yoktu. Zaten çiftlere, bebek baskısı yapmak bana göre terör ama Kerimcan 'Sen artık anne olmalısın’ deyince, kendimi emzirirken hayal ettim ve 2-3 ay sonra hamile kaldım" şeklinde konuşmuştu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yiğit Marcus Aral: Evliliğe tamamen karşı değilim