Doğanoğlu'nun seçim çalışmaları

Doğanoğlu'nun seçim çalışmaları

Doğanoğlu'nun seçim çalışmaları

20 Mart 2019, Çarşamba 09:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

Berkay KUNT/ANTALYA, (DHA) - CUMHUR İttifakı AK Parti Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Gaye Doğanoğlu, seçim çalışmaları kapsamında ilçede yaşayan Konyalılarla bir araya geldi.

CUMHUR İttifakı AK Parti Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Gaye Doğanoğlu'nun seçim çalışmaları kapsamında, MHP Konyaaltı meclis üyesi adayı Kazım Buyruk tarafından Konyalılar buluşması düzenlendi. Konyaaltı Mehmet Zeki Balcı Öğretmenevi'ndeki programa MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Cumhur İttifakı AK Parti Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Gaye Doğanoğlu, MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, MHP Konyaaltı İlçe Başkanı Metin Ersoy, Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu ve Konyaaltı'nda yaşayan Konyalılar katıldı.

'KONYAALTI'NIN YABANCI KARDEŞ ŞEHRİ YOK'

Programın açılışında konuşan Belediye Başkan Adayı Gaye Doğanoğlu, güzel şeyler yapmak için yola çıktıklarını söyledi. Gaye Doğanoğlu, "Burası gerçekten uluslararası bir ilçe. Şu anda Konyaaltı'nda 48 milletten insan yaşıyor ama Konyaaltı ilçemizin hiçbir yabancı kardeş şehri yok. Bu sorun düzelecek. 81 güzel ilden gelmiş, Antalya'ya yerleşmiş insanlarız. Ben çok zenginim, çünkü benimle beraber Konyaaltı'nda belediye meclis üyesi olarak görev yapacak olan arkadaşlarımın hepsi farklı illerden seçildi. Van, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Konya, Kayseri, Denizli gibi birçok ilden güney-kuzey demeden hepimiz kültür mozaiği oluşturarak bu seçimlere hazırlandık. Umuyorum başaracağız" dedi.

'KONYAALTI'NIN BİR GAYE'Sİ VAR' ÇOK GÜZEL SLOGAN

MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan ise programa katılım gösteren kadın sayısının erkeklerden daha fazla olmasından dolayı mutlu olduğunu belirtti. Abdurrahman Başkan, "Konyalı hemşehrilerimizle Konyaaltı'nda buluşmak beni ayrıca mutlu etti. Konyaaltı, bir bakıma sizin ilçeniz. Daha da mutlu olduğum tablo ise, buradaki kadınlarımızın sayısının erkeklerin sayısından daha fazla olması. Çünkü onlar ne yaparlarsa en iyisini yaparlar. Gaye Doğanoğlu başkanım da Konyaaltı için iyi bir şans. 'Konyaaltı'nın bir Gaye'si var' gerçekten çok güzel bir slogan" dedi.

'KONYAALTI'NI ÇANTADA KEKLİK GÖRMESİNLER'

Türk siyasi tarihinde çok seçimler gördüğünü, herkesin çantada keklik dediği seçimlerin hiç de öyle olmadığını, Konyaaltı'nın da bu seçimde çok şeyi değiştireceğine inandığını belirten Başkan, "Bütün teşkilatlarımızla, bütün desteğimizi Gaye Doğanoğlu'na vermekteyiz. Kadınlar her şeyin en doğrusunu yapıyorlar, kadınlar bizim yüz akımız. Bizim için Kemer'de Yusuf Üras ne ise Konyaaltı'nda da Gaye Doğanoğlu aynısıdır. Konyaaltı'nı çantada keklik görmesinler" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2300 yıl önceki Antalya gün yüzüne çıkacak