Doğduğunuz ay aşk hayatınız hakkında ne söylüyor?

Hayatımıza aldığımız insanları burçlarına göre kategorilere ayırmaya bayılıyoruz. Ve eminiz siz de bazı burçların aşkta daha duygusal, bazılarının ise daha bencil davrandığını fark etmişsinizdir. Bundan sonra işinizi şansa bırakmayın! Astrolog Suzie Kerr Wright sizin için doğduğunuz ay ile aşk yaşamınız arasındaki bağlantıyı anlatıyor!

02 Ocak 2021, Cumartesi 17:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ocak

Ocak

Ocak doğumlular genellikle diğer aylara kıyasla daha tutucu olabilirler. Ancak sizden hoşlandıkları zaman ısrarcı olacaklarına bahse girebiliriz. Partneriyle arasındaki güvene çok önem veren Ocak doğumlular yanınızda rahat hissetmeye başladıktan sonra müstehçen taraflarını ortaya çıkartacaklardır. Söylemeyi unutmayalım, Ocak'lar ve Kasım'lar en müstehçen burçlar arasındadır.

Şubat

Şubat

Şubat doğumlular doğuştan maceracıdırlar. Duygusal yakınlıklarını hissedebilmek için çok uğraşmanız gerekecektir. Ancak en tutkulu grupta yer alan Şubat doğumlular ile aşk hiçbir zaman sıkıcı olmayacaktır!

Mart

Mart

Mart doğumlular yatakta uzun uzun vakit geçirmeyi severler. Duygusal olarak da bağ kuran bu grup, cinselliği spiritüel bir kademede yaşarlar.


Nisan

Nisan

Mars tarafından yönetilen Nisan doğumlular özgür ruhludurlar. Aranızda tutku alevlendiği zaman her şeyi uçlarda yaşayıp aklınızı başınızdan alacak bu seksi grup için seks bittiği an her şey biter. Yakınlaşmalar çok heyecanlı olsa da çok çabuk sıkıldıklarını unutmayın.

Mayıs

Mayıs

Mayıs doğumlular için cinsellik rahat ve şevhetli olmalıdır. Mum ışığı, saten çarşaflar, romantik bir müzik eşliğinde romantik dakikalar yaşayabilirsiniz, ancak tersi koşullarda bilin ki gerçekleşmeyecek!


Haziran

Haziran

Güneşin etkisi altında kalan Haziran doğumlular her şeyi öğrenmek istedikleri için her şeyi denemek isteyeceklerdir. Şubat doğumlular kadar olmasa da Haziran'lar da cinsellikten büyük keyif alan gruplar arasındadır. Denemek istediğiniz hiç bir yeniliğe hayır demeyeceklerdir.

Temmuz

Temmuz

Temmuz doğumlular ile aşk çok duygusal ve samimidir. Güven duygusuna aç olan Temmuzlular size güvenebileceklerine emin oldukları an tek düşündükleri sizi memnun etmek olacaktır. 


Ağustos

Ağustos

Ağustos doğumlular cinsellikte orta yolu bulmakta zorlanırlar. Ya sonuna kadar sizi düşünür, ya sonuna kadar bencildirler. Ya tatmin olduğunuzdan emin olana kadar durmaz ya da arkalarını dönüp uyurlar. Egosu çok çabuk zedelenebilen bu grubun insanını tahmin etmek pek de kolay değil.

Eylül

Eylül

Çok tutkulu olan bu grup, konu sekse gelince temkinlidirler. Önce duygusallık arayan Eylül'lerin tatmini önce duygusal tatminden geçer. Aranızda o bağ oluştuğu zaman kendisini tamamen size bırakır.

Ekim

Ekim

Romantik ve baş döndüren bir deneyim isteyen Ekim doğumlular size ne yapacaklarını ve ne istediklerini anlatmaktan çekinmezler. Yatakta ağır ve tutkulu hareket eden bu grup, birlikteliğin olabildiğince uzun sürmesi için çaba sarf eder.

Kasım

Kasım

Cinsel dürtüleri en yoğun yaşayanların başındaki Kasım doğumlular yatakta dominanttır ve sizden de aynısını beklerler. İstekleri konusunda açık davranan Kasım'lar sizi yatakta yönlendirmekten çekinmeyecektir.

Aralık

Aralık

Aralık doğumlular yatakta yaratıcılardır. Rol yapmak, oyuncak kullanmak ve kulağınıza müstehcen şeyler fısıldamak gibi şevhet dolu hareketler tam Aralıklara göre. Daha derin bir bağ kurmakta zorlanacağınızı unutmayın. Ancak biraz eğlence arıyorsanız tam size göre!

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sevgiliye seksi fotoğraf çekmek için 13 tüyo