Doğum gününde mezarı başında anıldı

Doğum gününde mezarı başında anıldı

Bodrum´da 13 yıl önce trafik kazasında yaşamını yitiren şarkıcı Barış Akarsu, 41´inci doğum gününde Bartın’ın Amasra ilçesindeki mezarı başında anıldı.

29 Haziran 2020, Pazartesi 22:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

29 Haziran 2007’de 28´inci doğum gününü kutladıktan sonra Bodrum’da geçirdiği trafik kazasında yaralanan ve kaldırıldığı hastanede 4 Temmuz günü yaşamını yitiren Barış Akarsu’nun yakınları ve sevenleri, şarkıcının heykelinin bulunduğu Amasra Kültür Park’ta bir araya geldi. Parktaki Barış Akarsu heykeline siyah beyaz kurdele bağlandı. Barış Akarsu’nun annesi Hatice Akarsu ve kardeşi Nesrin Akarsu ile şarkıcının sevenleri daha sonra mezarı ziyaret ederek, dualar okudu.

"Her sene içim burkuluyor"

Oğlunun mezarı başında gözyaşlarına hakim olamayan Hatice Akarsu, "Oğlumun vefatının üzerinden 13 yıl geçti ve bugün 41´inci yaş günümüz. Her sene içim burkuluyor. Barış´ın sevenlerini görünce hem mutlu oluyorum hem de canım meleğimi çok özlüyorum. Ne yapalım takdiri ilahi, Allah´tan gelen her şeye razıyız. Mekanı cennet olsun, nurlar içinde yatsın. Barış´ı sevenler ve bu yolda hep beraber yürüdüğümüz sevenlerimize çok teşekkür ediyoruz" dedi.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dışişleri Bakanlığı’ndan, ’Atatürk heykeline saldırı’ açıklaması