Doktor başkan, halkın sağlık sorunlarını dinlemeye devam ediyor

Doktor başkan, halkın sağlık sorunlarını dinlemeye devam ediyor

01 Aralık 2019, Pazar 14:06
A A
Doktor başkan, halkın sağlık sorunlarını dinlemeye devam ediyor

Okan ÇALIŞKAN/TARSUS(Mersin), (DHA) - MERSİN'in Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, bir yandan başkanlık görevini yürütürken, diğer yandan halkın sağlık sorunları ile ilgilenmeye devam ediyor.
Seçim sürecinde meydanlarda, pazar günleri halkın sağlık sorunlarını dinleyeceği sözünü veren Başkan Dr. Haluk Bozdoğan, bu sözünü her hafta yerine getiriyor. Her pazar günü sabah 6 ile öğlen 12 saatleri arasında vaktini halka ayıran Başkan Bozdoğan, vatandaşların sağlık durumlarıyla yakından ilgileniyor. Vatandaşlar, hastalıklarıyla ilgili yaşadıkları sıkıntıları dile getirirken, doktor Başkan Bozdoğan, onları dinleyerek, yardımcı oluyor.
Hekim olarak insanı ve insan sağlığını çok önemsediğini söyleyen Başkan Bozdoğan, "Acil ya da acil olmayan, sağlıkla ilgili her konuda halkımızın sağlık sorularını dinleyerek, yönlendirici bilgilendirme desteği sağlıyoruz. Sosyal belediyeciliğimizin temelinde insan odaklı hizmet anlayışı vardır. Üretken, eğiten, kültürlü ve sağlıklı bir toplum yaratma amacındayız" dedi.
Vatandaşlar, kendileriyle yakından ilgilenen Başkan Bozdoğan'a teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI

 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Tarsus Üniversitesi'nde 'Kariyer Günleri' düzenledi