Doktor intihar eden hastaya müdahale etmek için birinci kattan atladı

Bartın’da, prostat tedavisi gören Mehmet Başak (89), hastanenin ikinci katından aşağı atladı. Çamaşırhanenin çatısına düşen hastaya acil müdahale etmek için 2 metre yüksekliğindeki birinci kattan çatının üstüne atlayan doktor Abdullah Baykuş’un da ayağı kırıldı. Mehmet Başak yaşamını yitirirken, Abdullah Baykuş’un ayağı ise alçıya alındı

14 Mart 2018, Çarşamba 20:17
A A
Doktor intihar eden hastaya müdahale etmek için birinci kattan atladı
Olay gece saatlerinde, Bartın Devlet Hastanesi’nde meydana geldi.

Prostat tedavisi nedeniyle 9 Mart’ta hastaneye yatırılan Mehmet Başak, ikinci katta bulunan dahiliye servisindeki odanın penceresinden aşağı atladı.

Odaya gelen refakatçi olan oğlu, babasının yerinde olmadığını görünce hemşireye haber verdi. Pencereden aşağı bakıldığında Mehmet Başak’ın çamaşırhanenin çatısında hareketsiz yattığı görüldü.

ÇAMAŞIRHANENİN ÇATISINA ATLADI


Doktor Abdullah Baykuş, Mehmet Başak’a müdahale etmek için birinci kattan çamaşırhanenin çatısına atladı.

Yaklaşık 2 metre yükseklikten aşağı atlayan Baykuş’un sağ ayağı kırıldı.


İTFAİYE YARDIMI İLE AŞAĞI İNDİRİLDİ


Mehmet Başak itfaiyenin yardımı ile çamaşırhanenin çatısından aşağı indirilirken, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Doktor Abdullah Baykuş’un ise kırılan ayağı alçıya alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


Kahraman doktor kalbinden bıçaklanan adamı böyle hayata döndürdü
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.