Dolabınızda her zaman bulunması gereken 8 temel parça

Biz kadınlar genelde ne giyeceğimizi bilememekten şikayetçi olup her sabah dolaplarımızın önünde uzun süreler geçiririz. Kombin yapmak ve her duruma uygun giyinmek zor olsa da dolabınızdan eksik etmeyeceğiniz temel ve klasik parçalarla bu sorununuz hafifletmeniz mümkün. İşte dolaplarınızda her zaman olması gereken o 8 parça...

13 Mart 2019, Çarşamba 14:37
A A
BEYAZ GÖMLEK

BEYAZ GÖMLEK

İyi kumaştan ve iyi kesimli bir düz beyaz gömlek birçok ortam ve durum için kurtarıcınız olacaktır. Jean üzerine giyildiğinde bile çok şık görünen beyaz gömleklerinizi hem iş hem gece hem de toplantı gibi ortamlarda her zaman kullanabilirsiniz.

SİYAH PANTOLON

SİYAH PANTOLON

Üzerinize tam uyan, kumaşı kaliteli bir siyah pantolon dolabınızın en önemli parçalarından biri haline gelecek. Tüm ortamlara uyum sağlayabilen siyah kumaş pantolon aynı zamanda sizi olduğunuzdan uzun ve zayıf göstereceği için kurtarıcınız da olacak...

BASIC TİŞÖRTLER

BASIC TİŞÖRTLER

Basic tişörtler her renkte olmaları, üzerindeki desen ya da yazıların çeşitliliğiyle gündelik kombinlerimizde en çok kullandığımız parçaların başında. Sadece yazın değil, kışın da ceket ya da hırka içine giydiğimiz bu tişörtlerin malzemesinin kaliteli olması onları daha uzun süre giymenizi sağlayacaktır.

JEAN PANTOLON

JEAN PANTOLON

Jean konusunda sonsuz renk ve model seçeneğimiz var. Üstelik eskiden giymem dediğimiz yırtık modeller ya da salopet tarzı olanlar bile artık inanılmaz moda. Rahatlığı bir yana jean pantolonlar artık iş dünyasında, hatta gece davetlerinde bile kullanabildiğimiz parçalar oldu. Kaliteli olanlara yatırım yapmak çok akıllıca.

KÜÇÜK SİYAH ELBİSE

KÜÇÜK SİYAH ELBİSE

Farklı modelleri de olan ama genel anlamda hepsine birden "küçük siyah elbise" adını verdiğimiz bu parçalar dolaplarımızın önemli bir parçası. Gece eğlencesinden tutun da, kokteyl ve düğünlere kadar her yerde giydiğimiz bu elbiselerden en az 1 tanesi acil durumlar için hep dolabınızda bulunmalı.

DERİ CEKET

DERİ CEKET

Deri ceketler oldukça havalı. İster suni isterse gerçek deriden yapılsın sokak modası dediğimiz tarzı en iyi tamamlayan parçalardan biri olan deri ceketlerin klasik kesimli ve siyah renkli olanları sizi her ortamda rahat ve şık yapacaktır.

KALEM ETEK

KALEM ETEK

Etek modelleri çok çeşitli. Ancak geçmişten günümüze ulaşan ve en çok tercih edilen modellerden biri olan kalem etekler dolabımızın ayrılmaz bir parçası olmalı. Çok şık ve asil bir görünümleri var üstelik oldukça da rahatlar...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Gönül ilişkilerinizi güçlendirecek 10 basit alışkanlık