Dolabınızdaki bu 6 kıyafetten hemen kurtulun!

Giysi dolaplarınız ne kadar dolu hiç fark ettiniz mi? Giymediğimiz, hiçbir zaman da giymeyeceğimiz onca kıyafet boşu boşuna yer kaplıyor. Peki hangilerinden kurtulmalıyız? İşte size müthiş bir rehber!

16 Şubat 2019, Cumartesi 15:14 Son Güncelleme:
A A
"BİR GÜN GİYERİM DİYEREK ALINAN GİYSİLER"

"BİR GÜN GİYERİM DİYEREK ALINAN GİYSİLER"

Bir gün zayıflarım ya da kilo alırım, bir gün moda olur giyerim diyerek aldığımız kıyafetlerin kaçını giyebildik? Çok azını... Dolabınızda fazlalık yapacağına giyebilecek durumda olanlara vermek en güzeli.

ÖDÜNÇ KIYAFETLER

ÖDÜNÇ KIYAFETLER

Bir arkadaşınızda görüp ödünç aldığınız ya da annenizin dolabında görüp beğendiğiniz kıyafetler dolabınızda hep fazlalık yapar. Geri vermeyi unuttuğumuz gibi üstelik bir de hevesimiz kaçtığı için giymek aklımıza gelmez. Bence onlardan da hemen kurtulmak lazım...

ESKİYEN TİŞÖRTLER

ESKİYEN TİŞÖRTLER

Eskimiş ama vazgeçemediğimiz tişörtlerimiz vardır. Genellikle üzerlerinde yazılar ya da baskılar olur. Büyük ihtimalle bizim için manevi anlamları da vardır. Ancak onları yıpranmış halleriyle giymek de istemeyiz. Verip kurtulmak en güzeli!

"ESKİLERDEN" KALANLAR

"ESKİLERDEN" KALANLAR

Eski sevgilinizin ya da artık görüşmediğiniz eski arkadaşlarınız hediyesi olan kıyafetleri dolapta tutmak çok mantıklı değil çünkü taşıdıkları anlamlar yüzünden pek de tercih edilmezler. Bu yüzden atıp kurtulmak en güzeli olacaktır.

ETİKETİ HALA ÜZERİNDE DURANLAR...

ETİKETİ HALA ÜZERİNDE DURANLAR...

Alıp kenara attığımız, neden aldığımızı hatırlamadığımız, aynı renk ve modelden bolca sahip olduğumuz için etiketini bile sökemediğimiz kıyafetler maalesef hepimizin dolabında var. Ya onlardan ya da etiketlerinden kurtulmak en mantıklı çözüm olacak.

BEDENİMİZE UYMAYAN KIYAFETLER

BEDENİMİZE UYMAYAN KIYAFETLER

Bedenimize uymayan kotlarımız, gömleklerimiz dolaplarımızda tozlanıp durur. O zamanlar zayıftık diye aldığımız ama sonradan üstümüze olmayan bu giysiler dolaplarda bir umut tutulur ancak bir daha giyilme ihtimalleri çok zayıftır.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kansere yol açan 7 beslenme hatası