Dolar milyoneri Paris Jackson'ın hippi tarzı

Michael Jackson’ın para içinde yüzen kızı Paris Jackson, hippi imajı çiziyor.

26 Ocak 2020, Pazar 09:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
10 yılda ikiye katlanacak

10 yılda ikiye katlanacak

Öldükten sonra yılda en çok kazanan ünlü’ olan ‘Popun Kralı’ Michael Jackson’ın serveti 10 yılda 2.5 milyar dolara çıktı. Bu rakamın 10 yılda ikiye katlanması bekleniyor.

Üç çocuğu her yıl 8 milyon dolar maaş alıyor. 30 yaşına geldiklerinde serveti bölüşerek milyarder olacaklar. Çocukları içinde en çok, kızı Paris Jackson (21) medyanın ilgi odağı. Paris, 60’ların ünlü ‘bohem’ akımı hippi stilinde giyiniyor.

İki zıt seçim

İki zıt seçim

Asiliğin, özgürlüğün, doğal ve sade yaşamın simgesi olan hippi tarzını benimseyen Paris, Los Angeles’ta milyon dolarlık malikanede yaşıyor. Üstelik ışıltılı yaşamı seven Paris, üniversiteye gitmeyip modellik ajansına yazıldı. Paris büyük markaların defilelerinde podyuma çıkıyor, reklam anlaşmaları yapıyor Hollywood’un en havalı partilerine katılıyor.

Sevgilisi ruh ikizi

Sevgilisi ruh ikizi

Paris’i giydirmek için tasarımcılar birbirleriyle yarışıyor. Paris, kendisiyle aynı tarzı benimseyen müzisyen Gabriel Glenn ile aşk yaşıyor. Onlar kendi hallerinde bir çift...

'Yaşadığı acılardan uzak durmaya çalışıyor'

'Yaşadığı acılardan uzak durmaya çalışıyor'

Paris’in bu zıt seçimlerine takipçileri, “Parçalanmış bir çocukluk geçirdiği için babasının yaşadığı acılardan uzak durmaya çalışıyor” diyerek yorumluyor. Şöhret nedeniyle bunalım yaşayan Michael Jackson, aşırı doz ağrı kesiciden 50 yaşında ölmüştü.

İntihara teşebbüs ettiği iddia edilmişti

İntihara teşebbüs ettiği iddia edilmişti

Paris Jackson, geçen yıl babası hakkındaki taciz iddialarını konu alan belgesel nedeniyle zor günler geçirmişti. İntihara teşebbüs ettiği iddia edilen Paris, rehabilitasyon kliniğinde tedavi görmüştü.

Paris Jackson, geçen hafta Paris Moda Haftası’nda Paul Gaultier’nin Jean şovunda çıkmış, yine podyuma kendisine uygun bir tasarım tanıtmıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ünlüler Elazığ için harekete geçti