Dolunay hangi burcun aşk hayatını nasıl etkiliyor?

Dolunay daha yoldayken gerilmeye başlıyoruz. Sanki Dolunay'ın hep kötü etkileri varmış gibi, sanki ruh halimizi hep kötü etkileyecekmiş gibi bir his. Açıkçası, katılmıyoruz. Dolunay'ı iyi değerlendirirseniz, aşk hayatınızda büyük farkındalıklar yaşamanızı sağlayabilir. Peki burç burç, Dolunay aşk hayatını nasıl etkiler?

17 Şubat 2021, Çarşamba 13:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Koç

Koç

Dolunay Koç burçlarında sabırsızlık doğurur. Dolunay dönemlerinde Koçlar kendilerini çok daha sabırsız ve sonuç odaklı hissedebilirler. Bu nedenle sevgilileriyle ya da flörtleriyle olan uzun konuşmalar, özellikle tartışmalar onlar için dayanışmaz hale gelebilir. Hak ettikleri takdiri bir an önce almak için büyük bir sabırsızlık ve şevk duyarlar. Bu dönemde kendilerine güvenlerinin arttığı gözlemlenebilir. Partnerleri tarafından burnu havada olmakla suçlanabilirler. Bu yönlerini törpülemekte yarar var.

Boğa

Boğa

Boğalar ise dolunay zamanlarında kendilerini her zamankinden daha sessiz ve sakin hissedebilirler. Bu dönemde partnerlerinini her iletişim kurma isteği boğa burçları tarafından geri çevirilebilir. Bu da iletişim problemlerine sebebiyet verebilir. Tüm bunlara rağmen dolunay zamanında Boğalar aşkı kucaklamak konusunda da oldukça şanslı olabilirler.

İkizler

İkizler

Dolunay İkizler için tereddüt zamanıdır. Sevgililerine şüpheyle yaklaşır, sevildiklerine ve değer gördüklerine inanamazlar. İkizler burcuna mensup olanlar, kendilerini bu dönemlerde oldukça kararsız hissedebilirler. Bu kararsızlık hali, yerini şüphe ve güvensizlik duygularına da bırakabilir. Zihinde bolca "acaba" ile başlayan soruya yer açılabilir. Daha ayakları yere basan bir ilişki için bu şüphelere göz yummakta yarar var.

Yengeç

Yengeç

Dolunay dönemleri Yengeçlerin sezgilerini daha da güçlü kılar. Empati yeteneği hali hazırda zaten kuvvetli olan bu burç, dolunay dönemlerinde çok daha iyi bir dinleyiciye dönüşür. Bu dönemde partnerleriyle olan ilişkileri yakınlaşır, konuşmaya çekindikleri konular gün yüzüne çıkar. İnsanları iyileştirici ve sakinleştirici bir enerjiyle karşılayarak ilham olurlar.

Aslan

Aslan

Dolunay geceleri Aslanlar için aydınlanmalarla geçebilir. Bu dönemlerde Aslanlar muazzam bir yaratıcılıkla dolarlar. Sevgililerine sürpriz yapmak için en uygun gecelerdir olduğu gibi dolunay döneminde alıngan tavırlar gösterebilirler. Bu nedenle kendilerini tüm pozitif duygulara açmalı, negatiflere kapatmalılar.

Başak

Başak

Dolunay ışığı Başaklar için adeta bir spot etkisi gösterir. Bu dönemde karşı cinsin ilgisini çeker ışıl ışıl parlarlar. Muazzam bir pozitiflikle kuşanabilirler ve bu etraflarındaki insanlar tarafından da fark edilir. Bir yandan da içlerini kemiren şüphe durumlarına da yenik düşebilirler.

Akrep

Akrep

Dolunay dönemleri Akreplerde oldukça hassas bir ruh hali yaratabilir. Duygularını bu dönemde uçlarda yaşarlar. Bu nedenle partnerleri tarafından anlaşılmakta güçlük çekebilirler. Mutlu bir Akrep dolunayda daha da mutludur; mutsuz bir Akrep ise oldukça depresif ve saldırgan olabilir. Bu dönemlerde ikili ilişkilerinde pürüzler yaşayabilirler. Yapmaları gereken şey, partnerlerine kendilerini açmaktır.


Yay

Yay

Yaylar dolunay dönemlerinde daha da dışa dönük bir hale bürünebilirler. İletişim yönleri daha da kuvvetlenir ve güzel planların temeli dolunay gecelerinde atılabilir. İlham verici bir enerjiyle, sevdikleri insanları güzel cümleleriyle destekleyip motive edebilirler.

Oğlak

Oğlak

Dolunay dönemleri Oğlaklar için fırsatları görme ve değerlendirme açısından değerli olabilir. Bir yandan dolunay süreci aşk ilişkilerinde dışarıdan hiç olmadığı kadar ketum görünen Oğlaklar, adeta içlerindeki hassaslığı gizlemeye çalışırcasına umarsız tepkiler verebilirler.


Kova

Kova

Kovalar dolunay gecelerinde değişmek için muazzam bir arzu duyabilirler. Bir yenilik yapma, daha da özgürleşme, kendi bağımsız kararlarını alma konusunda ani kararlar alırlar. Bu hissi takip ettiklerinde, yakın gelecekte güzellikler doğuracak planlamalar yapabilirler.

Balık

Balık

Duygusal ve hassas yönüyle dikkat çeken Balıklar, dolunay dönemlerinde bu hisleri en zirvede yaşarlar. İçinde bulundukları olumlu ya da olumsuz her duygu daha da yoğun hissedilir. Bağımlılık yönleri dolunayda artar; bu da ani aşkların doğması için zemin hazırlayabilir.

Terazi

Terazi

Her daim geleceğe dair plan sahibi olmayı seven Teraziler, dolunay gecelerinde de bu planları gözden geçirebilirler. "Neleri başardım, daha fazla ne yapabilirim" gibi içe dönük yüzleşmeler yaşayabilirler. Teraziler ayrıca bu dönemde çok daha uyumlu, kibar ve hoşgörü sahibidirler.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Doğru insan için tam zamanı olabilir: Soğuk hava aşk hayatımızı nasıl etkiliyor?