Donald Trump bir anda odayı terk etti, yardımcısı ne yapacağını şaşırdı

ABD Başkanı Donald Trump iki kararname imzalamak için kameralar karşısına geçti ancak anlaşılamayan bir sebepten dolayı kararnameyi imzalamadan odadan çıktı

01 Nisan 2017, Cumartesi 14:09
A A
Donald Trump bir anda odayı terk etti, yardımcısı ne yapacağını şaşırdı
ABD Başkanı Donald Trump iki başkanlık kararnamesini imzalamak için yardımcısı Mike Pence ve diğer yetkililerle kameraların karşısına geçti.
 

BİR ANDA KAPIYA YÖNELDİ


Trump, “Herkese çok teşekkür ederim. (Kararnamenin) Güçlü sonuçlarını çok çok kısa bir zamanda göreceksiniz” dedikten sonra bir anda odanın kapısına yöneldi.


 

KARARNAMEYİ İMZALAMADI


Yardımcısı Mike Pence, o sırada Flynn ile ilgili soru soran gazetecilere cevap vermeden odayı terk eden Trump'a imza atmadığını söylese de Trump kararnameyi imzalamadan odadan çıktı.
 

ARKASINDAN GİTTİ


Pence ise tüm basının karşısında kararnamelerin bulunduğu dosyayı alıp Trump’ın arkasından gitmek zorunda kaldı. Yaşanan bu tuhaf durum basında “Trump’ın acelesi var” yorumunun yapılmasına neden oldu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.