Dört kadın bir oldu, tartıştıkları adamı yol ortasında evire çevire dövdü

Dört kadın bir oldu, tartıştıkları adamı yol ortasında evire çevire dövdü

İstanbul Esenyurt’ta 4 kadın tartıştıkları adama tekme ve tokatlarla saldırdı. Caddede yürüyen vatandaşlar ise neye uğradığını şaşırdı. O anlar kameraya yansıdı.

06 Temmuz 2020, Pazartesi 10:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Olay, dün Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı üzerinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, cadde üzerinde 4 kadınla bir adam henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine kadınlar adama saldırırken, caddede yürüyen vatandaşlar neye uğradığını şaşırdı.

Saldırıya uğrayan adam eline geçeni fırlattı

Cadde üzerinde kadınlarla başlayan sözlü tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle kadınlar ve adam eline ne geldiyse birbirine fırlattı. Daha sonra kadınlar adamı kovalayarak tekme ve tokatlarla saldırdı. Caddede yürüyen vatandaşlar şaşkına dönerken, kadınlar ise uzun süre sakinleşemedi.Kavga nedeniyle trafik durdu 

Sinirlerine hakim olamayan kadınlar adama saldırırken, kavganın yola taşmasıyla trafik bir süreliğine durdu. Trafikte bulunan vatandaşlar da olan biteni anlamakta güçlük çekerken, kadınlar bir süre sonra sakinleşerek adamın yanından uzaklaştı. Saldırıya uğrayan şahıs ise olay yerinden uzaklaşarak kısa süre sonra gözden kayboldu.

Kadınların adama saldırdığı anlar kameraya yansıdı 

Cadde üzerinde yürüyen vatandaşları şaşkına çeviren kavga anı ise bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, kavgaya karışan kadınlarla adamın eline ne geçerse birbirine fırlattığı, daha sonra kadınların adama saldırdığı ve trafiğin durduğu görülüyor.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Meteoroloji'den 7 ilimize sağanak yağış uyarısı