Dövme tutkunları 5. İstanbul Tattoo Convention'da buluşuyor

12-13-14 Nisan tarihlerinde Beyoğlu’ndaki Grand Pera'da gerçekleşecek İstanbul Tattoo Convention ile, dünyanın önemli sanatçıları dövme sanatı tutkunları ile buluşacak

26 Mart 2019, Salı 11:50 Son Güncelleme:
A A

Bu sene 5'incisi gerçekleşecek fuara, İran, Rusya, Ingiltere, Irlanda, Ukranya ve Almanya gibi dünyanın birçok yerinden ünlü dövme sanatçıları katılıyor.

Ayrıca Türkiye’nin birçok şehrinden gelen tanınmış dövme sanatçıları da İstanbul Tattoo Convention katılımcıları arasında. 

Yurt dışında yapılan dövme fuarlarına katılan ünlü dövme sanatçıları, etkinlik boyunca renkli ve desenli dövmeleri ile fuara renk katacak.

Grand Pera'da düzenlenecek İstanbul Tattoo Convention'ın sürprizi ise “Dövme Kraliçesi 2019”un seçilmesi. Ziyaretçiler, birçok ülke ile Türkiye’ nin her şehrinden fuara gelen tanınmış Türk sanatçıların dövme eserlerinin yarışacağı “Dövme Yarışmaları” nın yanı sıra, dot-line, geometrik, old school, portre, siyah & beyaz dövme, renkli dövme, özgün tarz ve new school dövme gibi tüm kategorilerde, sanatçılar en iyisi olmak için birbirleri ile yarışacaklar. 

Festivale katılacak dövme tutkunlarına, 3 gün sürecek etkinlik boyunca dövme de yapacak olan sanatçılar fuar için her türlü hazırlığı yaptı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Helal olsun! Köpeği kalp masajı ve suni teneffüs yaparak hayata döndürdü