Dua Lipa hayranının saldırısına uğradı

Meksika'da bir fotoğraf çekimine katılan Dua Lipa, stüdyo çıkışında kendisini bekleyen hayranları arasından bir kişinin hızla yanına yaklaşmasıyla neye uğradığını şaşırdı.

23 Mart 2021, Salı 09:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlü şarkıcı Dua Lipa, fotoğraf çekimi için bulunduğu Meksika’da hayran tacizine uğradı. 25 yaşındaki Arnavutluk kökenli İngiliz şarkıcının saldırıya uğrama anı videosu sosyal medya kullanıcıları tarafından Twitter’da paylaşıldı.

Lipa’nın stüdyo çıkışında etrafını saran hayranları arasından bir kadın, şarkıcının üstüne koşarak ona dokunmaya çalıştı. Korumalar hızla kadını Lipa’dan uzaklaştırdı, şarkıcı da kendisini bekleyen otomobile bindi. Lipa, başına gelen olayla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Eonline’ın haberine göre, Lipa’nın stüdyoda olduğu haberini alanlar, ünlü şarkıcıyı görebilmek için dokuz saat dışarıda bekledi.

Lipa, cumartesi günü, attığı Twitter mesajıyla Yves Saint Laurent parfüm reklamı için çekimde olduğunu duyurmuştu. Geçen hafta Lipa, 2021 Grammy Ödülleri’ne katılmış, kısıtlı sayıda katılımcının yer aldığı törende sahnede iki şarkılık performans sergilemişti. Lipa, törenden En İyi Pop Albümü ödülüyle dönmüştü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fazıl Say-Ece Dağıstan'ın açıklaması ne anlama geliyor?