Dudak üstü tüyler nasıl alınır?

Kadınların en büyük problemlerinden birisi de dudak üstünde çıkan tüylerin alınması. Evde dudak üstü tüyleri alma yöntemleriyle kişisel bakımınızı kendiniz yapabilirsiniz. Eğer dudak üstü tüyleri nasıl alınır merak ediyorsanız "Dudak üstü tüyler nasıl alınır?" haberimize göz atın.

12 Mayıs 2020, Salı 17:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dudak üstünde çıkan istenmeyen tüylerden evde kendi yöntemlerinizle kurtulmak mümkün. Evde bıyık nasıl alınır merak ediyorsanız "Dudak üstü tüyler nasıl alınır?" haberimize bir göz atın.

Dudak üstü tüyler nasıl alınır?

Ağda ile bıyık almak 

Ağda ile bıyık alma yöntemi; kılları kökünden aldığı için yaklaşık 1 ay boyunca size pürüzsüz bir görünüm sağlayacaktır. Ancak burada dikkat etmeniz gereken önemli nokta; cilt yapınızın ağdaya elverişli olup olmadığıdır. Ağda, cildinizi tahriş edebilir; ya da cildinizde iz bırakabilir. Bu neden ile eğer hassasiyet yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız bu yöntemden uzak durmalısınız.

İple bıyık almak

İple bıyık almak

Bıyık almak biraz pratik ve uzmanlık gerektirse de; eliniz alıştığında aslında oldukça kolay. İple bıyık almak; tüyleri kökünden alacağı için uzun süreli bir etki sağlayacaktır. İşlemden sonra cildinizin tahriş olmasını önlemek için cildinizi mutlaka nemlendirin.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aslan burcu ev dekorasyon önerisi