Dudaklarınızı dolgun gösterecek makyaj hileleri

Dudaklarımız yüzümüzün en çekici bölgelerinden biri. Onları daha dolgun göstermek güzelliğimize güzellik katan en önemli faktörlerden. Peki pahalı yöntemlere başvurmadan dudaklarımızı nasıl dolgun gösterebiliriz?

30 Nisan 2019, Salı 15:39
A A

İşte dudaklarınızı dolgun ve daha çekici gösterecek hileler...

FIRÇALAYIN

FIRÇALAYIN


Diş fırçası kullanarak dudaklarınızı fırçalamak ister misiniz? Diş fırçası kullanarak dudaklarınızı fırçalamanız son derece önemlidir. Bir dudak balmı kullanarak dudaklarınızı nemlendirdikten sonra diş fırçasıyla fırçalayın daha sonra parlatıcı sürün. Haftada bir kere dudaklarınızı bu şekilde peeling ile arındırmanız hem dudaklarınızın pürüzsüz görünmesini sağlayacak hem de daha dolgun.

AYDINLATICI KULLANIN

AYDINLATICI KULLANIN


Aydınlatıcı kullanımı da ışık etkisiyle dudaklarınızın dolgun görünmesini sağlayacaktır. Bunun için üst dudağınıza aydınlatıcı sürerek daha aydınlık görünmesini sağlayabilirsiniz.

RUJLA HİLE YAPIN

RUJLA HİLE YAPIN


Dudaklarınızın alt ve üst orta kısmına daha açık renk bir ruj sürebilirsiniz. Böylece dudaklarınız daha dolgun duracaktır.

DUDAK KALEMİNDEN YARDIM ALIN

DUDAK KALEMİNDEN YARDIM ALIN

Dudak renginizin bir iki ton koyusu olan kalemleri kullanarak dudaklarınızın daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz. Dudağınızın iç kısmının renginde bir dudak kalemi sürerek dudaklarınıza parlatıcı sürdüğünüzde daha dolgun olduklarını göreceksiniz.


Milliyet/ PEMBENAR

Sıradaki haber yükleniyor...