Düğünde gelinler kendilerini ateşe verdi!

Törenin sonunda iki gelin gönüllü olarak kendilerini ateşe verdi.

26 Ekim 2018, Cuma 12:58 Son Güncelleme:
A A

Bugüne kadar gördüğünüz tüm ilginç evlilik törenlerini unutun. Çünkü eğlence sektöründe çalışan adrenalin bağımlısı bir çift, bütün bunları geride bırakacak bir çılgınlığa imza attı.

Kendini "dansçı, kırbaç sanatçısı ve ateş yeme ustası" olarak tanımlayan 32 yaşındaki April Choi ile 28 yaşındaki Bethan Brynes düğünlerinin finalinde hem kendilerine hem de konuklara unutulmayacak bir anı bırakmak istedi. 

Bunun için de profesyonel alanlarını da göz önüne alarak "ateşli" bir plan yaptı.

Çift, açık havada gerçekleşen evlilik töreninin sonunda karşı karşıya durup beklediler.

Bu sırada bir görevlinin "şimdi gelini yakabilirsin" sözleri eşliğinde Choi ve Byrnes'e yaklaşan iki kişi, ellerindeki meşalelerle gelinliklerin kuyruk kısmını ateşe verdi. 

Choi ve Byrnes'ın böyle bir karar almasının nedeni ikisinin de daha önceki evliliklerinde gelinliklerinin kazayla yanmış olması. April Choi "Birisi benim düğünümde yanlışlıkla gelinliğimi yakmıştı. Aynı durum Bethany'nin de başına gelmiş. Bu ortak bir kader olduğu için düğünümüzde denemek istedik" diye konuştu.

Her ikisi de profesyonel anlamda ateş gösterileri yapan çift başlarına bir şey gelmeden alevler içindeki gelinliklerinden kurtuldu.

Gelinliklerinin ateşe verilmesinden önce de bacaklarının yanmasını engellemek için koruyucu giysiler giydi.

Her ikisi de eğlence sektöründe çalışan Choi ve Byrnes, bu anı tıpkı her zamanki gösterilerinden biri gibi algılayıp bütün güvenlik önlemlerini tam olarak yerine getirdi.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.