Düğünde taşlı sopalı kavga! Kaldırım taşı fırlattılar

Düğünde taşlı sopalı kavga! Kaldırım taşı fırlattılar

Kocaeli Gebze'deki neşeyle başlayan düğünde, iki aile arasında başlayan sözlü tartışma kavgaya dönüştü. Kalabalık grup sokak ortasında birbirine girerken tekme, yumruk, taş ve sopalar adeta havada uçuştu

23 Mayıs 2016, Pazartesi 11:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kocaeli Gebze'de neşeyle başlayan bir düğün, akşam saatlerinde kavga ile sona erdi. Düğünde şarkı isteme meselesi yüzünden çıktığı ileri sürülen düğünde iki aile tekme tokat birbirlerine girdi. Kavgaya erkeklerin yanı sıra kadınlar ve çocuklar da karışınca ortaya kan donduran görüntüler çıktı.

SOPALAR, DEMİR ÇUBUKLAR, KALDIRIM TAŞLARI...

Kavga sırasında kadınlar ellerine aldıkları kaldırım taşlarını karşı gruba fırlattı. Sopalar ve demir çubukların karıştığı kavga daha da büyüdü. Yaklaşık 100 kişilik grup, birbirlerine acımasızca vurdu. Kısa sürede olay yerine gelen Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler kavgayı ayırmakta güçlük çekti. Polis ekipleri, zaman zaman havaya ateş açarak grupları ayırmaya çalıştı. Ekipler biber gazı da kullandı. Kavga çıkan mahalleye çevik kuvvet polisleri de sevk edildi. Kavga sonrası çeşitli yerlerinden yaranan 9 kişi bölgede bulunan hastanelere sevk edildi. Kavga anı ise kameralara saniye saniye yansıdı. 

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Akraba ilişikilerinin iyi olduğu o ilimizde vakalar hızla artıyor