Dünden bugüne Gigi Hadid ve Zayn Malik aşkı

Dünya podyumunda en aranan modellerinden biri olup gelen Gigi Hadid'in geçtiğimiz haftalarda 5 aylık hamile olduğu haberini aldık. Aslında diğer hamilelik haberlerinden bir farkı vardı Gigi Hadid'in hamilelik haberinin. Çünkü bebeğinin babasıyla o kadar seyrek aralıklarla görüntü veriyordu ki hayatında biri olduğunu bile unutuyorduk bazen. İlişkileri de karabatak gibiydi sanki, ayrıl-barışlarla 'bir varmış bir yokmuş çifttiler'... O nedenle bu genç yaşında bebek sahibi olmazdı hiçbirimizin aklına gelmezdi. Bakalım bu ilişki ebeveyn olma kararı aldırma noktasına gelmiş. İşte dünden bugüne Gigi Hadid ve Zayn Malik aşkı!

13 Mayıs 2020, Çarşamba 14:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kasım 2015

Kasım 2015

US Weekly dergisi ilk kez Zayn Malik ve Gigi Hadid'in flört ettiklerini duyurdu. İkili, Justin Bieber'ın Amerikan Müzik Ödülleri 'after partisi'nden birlikte ayrılırken fotoğraflanmışlardı. Malik ve Hadid, iki gün sonra Los Angeles'ta bir restorandan el ele ayrılırken görüntülendi. 


 Ocak 2016

Ocak 2016

Zayn Malik, çok iyi arkadaş olduklarını söyledi önce. Çift ilk kez resmi olarak Zayn Malik'in Pillow Talk klibinde birlikte görüntülendi. 

Şubat 2016

Şubat 2016

Malik bir radyo programında ilişkilerini üstü kapalı da olsa doğruladı. Radyo programcısının Gigi Hadid'den bahsederken 'kız arkadaşın' demesine rağmen, programcıyı düzeltmedi, kış arkadaşı olmadığını iddia etmedi. 

Nisan 2016

Nisan 2016

İkili Mayıs 2016 sayısındaki Napoli kaçamağıyla daha önce Amerikan Vogue'unda yer aldı. Gigi ve Zayn'ın beraber boy gösterdikleri ilk Vogue kapağı buydu. Bir sonraki ay, birlikte MET Gala'ya katıldılar.

Haziran 2016

Haziran 2016

Pek çok gazetede ve sosyal medya sayfasında ayrıklarına dair dedikodular çıktı ama Gigi Hadid Elle Magazine'e dedikodulara son verecek bir açıklama yaptı. Ayrıca ikili Instagram'da birbirlerinin isimleri yazılı Nutella kavanozlarını paylaştı. 


 Ocak 2017

Ocak 2017

Gigi Hadid'in parmağında bir yüzükle görüntülenmesinin ardından çiftin nişanlandığı dedikoduları çıktı. Daha sonra sadece bir dedikodu olarak kaldı. 

Eylül 2017

Eylül 2017

Çift, Hadid kardeşlerin annesi Yolanda Hadid ile tatile çıkınca, ilişkinin hayırlı bir yöne doğru gittiği anlaşılmış oldu.

Mart 2018

Mart 2018

Daha sonra Zayn, ilişkilerini bitirdiğini Twitter üzerinden açıkladı. Gigi ise doğruladı. 

Nisan 2018

Nisan 2018

Bir dakika! Ayrılık haberinden sadece 1 ay sonra New York'ta öpüürken görüntülendiler. Yoksa barışmışlar mıydı?

Haziran 2018

Haziran 2018

Zayn Malik ilişkilerine bir isim koyma gereği duymadıklarını çünkü yetişkin olduklarını söyledi. Gigi ise kısa süre sonra sarılırken çektirdikleri bir fotoğrafı paylaştı. 

Ocak 2019

Ocak 2019

Ayrıldıkları dedikoduları yeniden alevlendi. E! News, çiftin ayrı ayrı zaman geçirdiklerini duyurdu. Bu surada çifte yakın bir kaynak, ikilinin hayatlarında farklı şeylere yöneldiklerini, biraz birbirlerinden ayrı nefes alma kararı aldıklarını açıkladı. Başka bir kaynak, ikilinin hala temasta olduğunu ve işler yoluna girdiğinde yine bir araya gelmek istediklerini söyledi. Bu sırada Us Weekly de ayrıldıklarını açıkladı. 

Kasım 2019

Kasım 2019

Ocak ayı sonuna doğru Malik'in evinden çıkarken görülen Hadid'in ardından ikilinin tekrar görüşmeye başladıkları dedikodları yayıldı. Çifte yakın kaynaklar magazin dergilerine birbirlerinden ayrılamadıklarını söylemeye başladı.

Ocak 2020

Ocak 2020

Kasım ayından Gigi'nin Zayn Malik'in annesinden öğrendiği bir yemek tarifini pişirdiğini sosyal medyada göstermesinin ardından ikilinin fanları tekrar birliktelik haberi için sabırsızlanmaya başladı. Daha sonra çift, Malik'İn 27'nci doğum günü partisinde görüldüler. Kalabalık bir partide New York'ta onları bekliyordu Yolanda ve Bella Hadid, Dua Lipa hep birlikte yaş günü kutlandı. 


Nisan 2020

Nisan 2020

Sevgililer Günü'nde Gigi Hadid, birlikteliklerini Instagram'dan doğrulamasının ardından karantinada Gigi Hadid doğum gününü Zayn Malik ve ailesiyle kutladı. 

Mayıs 2020

Mayıs 2020

30 Nisan günü Yolanda Hadid'in verdiği bir demeçte "Özellikle annemi bu kadar yakın zamanda kaybettikten sonra Eylül ayında anneanne olacak olmaktan heyecan duyuyorum. Bu yaşamın güzelliği... Bir ruh bizi terk eder ve yeni bir ruh gelir. Kendimizi çok kutsanmış hissediyoruz" demesinin ardından Hadid, “Açıkçası kendi şartlarımızla açıklamayı dilerdik, ancak herkesin iyi dilekleri için çok heyecanlı, mutlu ve minnettarız” şeklinde açıklamada bulundu. Gigi Hadid, şu anda, Zayn, Bella Hadid ve Yolanda Hadid ile birlikte, Pennsylvania'daki Hadid aile çiftliğinde inzivaya çekilmiş durumda ve hamileliğini saklamıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pandemide ilişkimizi nasıl koruyacağız? Uzmandan 'evcil hayvan' tavsiyesi