Dünden bugüne Jennifer Lopez'in moda evrimi

Jennifer Lopez ne yapsa olay olan biri, bunu kimse inkar edemez. Jennifer Lopez'in kıyafetlerinden tutun, egzersiz takvimine, diyet programına kadar her şey mercek altında. Hal böyle olunca kariyerinin başından beri geçirdiği moda evrimi belirgin şekilde fark ediliyor. İşte Jennifer Lopez'in dünden bugüne moda evrimi!

16 Temmuz 2020, Perşembe 17:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1993-Çıtı pıtı bir genç kız

1993-Çıtı pıtı bir genç kız

Jennifer Lopez ilk yıllarında 'çıtı pıtı' olarak adalandırılabilecek bir tarz benimsedi. Doğallıktan yanaydı. Saçı ve makyajı genelde doğal tonlardaydı.

1997-Büyümeye başladı

1997-Büyümeye başladı

Jennifer Lopez bu yıllardan itibaren büyüdüğünün sinyallerini vermeye başladı. Saçlarına yeni yeni röfle yaptırıyordu.

2000-Şimdiki tarzının temellerini atıyor

2000-Şimdiki tarzının temellerini atıyor

Müzik sektöründeki hızlı başarısını ödüllerle taçlandıran Lopez'in buradaki tarzı, son yıllarda benimsediği tarza çok da uzak değil. Taşlı detaylar, crop toplar, uzun saçlar ve bronz ten...

2000-İkonik elbise

2000-İkonik elbise

Tartışmasız Jennifer Lopez’in en nefes kesici görünümlerinden biri. Bu karedeki tropikal desenli Versace elbise o kadar çok konuşuldu ki, 2019 yılında Jennifer bu unutulmaz tasarımla yeniden Versace podyumundaydı. 

2004-Şimdiye biraz uzak

2004-Şimdiye biraz uzak

Jennifer Lopez'in söz konusu stil olduğunda ne kadar cesur davrandığını, şu anki tavrına tamamen uzak bu fotoğrafından anlayabilirsiniz. 

2007-Saç rengi denemeleri

2007-Saç rengi denemeleri

Jennifer Lopez'İn bu yıllarda biraz daha koyu saçlar üstünde deneme yaptığını ancak kendini bulamadığını fark ediyoruz. Kendisini açık tonlar kesinlikle her zaman daha genç gösteriyor. 

2009-Jennifer Lopez kendini buluyor

2009-Jennifer Lopez kendini buluyor

Jennifer Lopez bu tarihlerde tam olarak kendini buluyor diyebiliriz. Derin dekolteler, iri ve taşlı küperler, bronz makyaj ve topuz.

Jennifer Lopez 2010

Jennifer Lopez 2010

Jennifer Lopez, belki de kariyerinin en sade görünümlerinden birini 2010'da oluşturmuş olabilir. Elbisesinde siyah dantel detayları deneyen Lopez, makyajını ise oldukça sade tutmuş.

2014- Aynı ronlar

2014- Aynı ronlar

Koyu renk göz makyajı, geriye taranmış saçlar, karın kaslarını gösteren bir dekolte ve nude renk bir elbise. İşte Jennifer Lopez!

Günümüz

Günümüz

Jennifer Lopez'in sadece stil anlamında değil, kişisel farkındalık açısından da yılların nasıl değiştirdiğini görmek mümkün. Jennifer Lopez'in bakışları bile daha vurucu, yüz hatları tamamen oturmul ve kendinden emin.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Elbiselerde kemer kullanmak için 6 neden