Dünya bu elbiseyi konuşuyor!

İngiltere’de tahtın 6’ncı sıradaki vârisi Prens Harry ve eşi Sussex Düşesi Meghan Markle, 16 günlük Avustralya turunun 10. gününde Pasifik ülkesi Tonga'yı ziyaret etti. Ziyarete ise Meghan Markle’ın elbisesinde kalan etiket damgasını vurdu!

25 Ekim 2018, Perşembe 11:07
A A

Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Düşes Meghan Markle, Avustralya, Fiji, Tonga ve Yeni Zelanda'ya gerçekleştirecekleri ve 16 gün sürecek ilk resmi ziyaretlerine başlamak üzere 15 Ekim’de Avustralya’nın Sydney şehrine gitmişti.

Tüm dünyanın gözdesi olan Prens Harry ve eşi Sussex Düşesi Meghan Markle, 16 günlük Avustralya turunun 10. gününde Pasifik ülkesi Tonga'yı ziyaret etti.

Meghan Markle çok şık kırmızı elbisesiyle görenleri adeta büyüledi.

Ancak üzerini uçakta değiştiren Meghan Markle telaşla elbisedeki fiyat etiketini çıkarmayı unuttu.

Kırmızı halıda yürürken elbisesinin etiketi görünen Megahan Markle durumun farkında değildi. Ancak deneyimli fotoğrafçılar bu olayı gözden kaçırmadı ve ortaya tüm dünyanın diline düşen bu fotoğraf çıkmış oldu.

Markle kabul töreninin ilerleyen saatlerinde ise koyu yeşil bir elbise tercih etti. Güzel düşes elbisesi konusunda bu kez daha dikkatli davrandı...

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.