Dünya onu bu görüntüyle tanımıştı... Sosyal medyayı ayağa kaldırdı!

Kollarına sentol enjekte ettiren 22 yaşındaki genç yine gündem oldu.

16 Ağustos 2019, Cuma 09:25 Son Güncelleme:
A A

Rusya'da yaşayan 22 yaşındaki Kirill Tereshin, bisepslerine enjekte ettirdiği sentol sebebiyle dünya çapında ün elde etti.

Kaslarına enjekte ettirdiği sentol sebebiyle doku çürümesi ve deri fibröz dejenerasyonu geçiren Kirill Tereshin'in sağlık durumu günden güne daha kötüye gidiyor.

Doktorlar Kirill Tereshin'in 61 cm kalınlığındaki kollarının kesilebilme ihtimali olduğunu söylüyor.

Kirill Tereshin'in kollarını kaybetme riskine karşı Rus güzel Alana Mamaeva harekete geçti.

Alana Mamaeva, Kirill'in eski sağlığına kavuşması için sosyal medyadaki 120 bin takipçisine bağış yapmaları çağrısında bulundu.

Kozmetik operasyonlar sebebiyle sağlık sorunları yaşayan kişilere yardım etmesiyle tanınan Rus güzel, sosyal medyada paylaşılan bir gönderi ile Kirill'in durumundan haberdar oldu.


Alana Mamaeva sosyal medya hesabında, "Haydi bu gence kollarını yeniden kazanması için yardımcı olalım. Ne yazık ki birçok uzman ona yardımcı olmayı reddetti fakat bu karmaşık durumu düzeltecek bir cerrah bulacağıma inanıyorum" yazdı.

Kirill'in basın danışmanı, Alana'nın kendilerini aradığını ve evine davet ettiğini ve konusunda uzman isimleri tanıdığını söyledi.


Alana'nın konu hakkında Instagram'da canlı yayın yaptığını da söyleyen danışman, Rus güzelin yayınlarının uzman doktorlar tarafından da çokça izlendiğini belirtti.

Kirill'in danışmanı 22 yaşındaki talihsiz gencin hastanedeki varisli damar tedavisinin ardından operasyon geçireceğini ifade etti.

Kirill'in bedenine enjekte ettiği madde olan sentol yüzde 85 yağ, yüzde 7.5 likodain ve yüzde 7.5 alkol içeriyor.

Vücut geliştirme sporu ile uğraşan bazı kişiler düzenli olarak bedenlerine sentol enjekte ettiriyor.

Uzmanlar vücuda sentol enjekte ettirmenin tehlikeli olduğu konusunda uyarıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...