Dünya yıldızlarının gözdesi “Cloudbreak” Bodrum’da

Jennifer Lopez, Heidi Klum, Julia Roberts gibi birçok dünyaca ünlü ismin gözdesi olan mega yat “Cloudbreak” Bodrum'a demir attı. Sık sık havalanan yatın üstündeki helikopter ilçede tur attı.

08 Ekim 2018, Pazartesi 22:17 Son Güncelleme:
A A

1 haftalık kira ücretinin 1 milyon 100 bin dolar olduğu öğrenilen yatın içerinde kimin olduğu ise Bodrum’da merak konusu oldu. 

BODRUM AÇIKLARINA DEMİR ATTI

BODRUM AÇIKLARINA DEMİR ATTI

Jennifer Lopez, Julia Roberts, Heidi Klum gibi ünlülerin birer haftalık kiralama bedeli olarak nakit 1 milyon 100 bin dolar ödediği yat “Cloudbreak” Bodrum açıklarına demir attı. 

72 metre uzunluğundaki yatın üzerinde bulunan helikopter ise sık sık havalanarak Bodrum semalarında görüldü. 

22 KİŞİLİK MÜRETTEBAT

22 KİŞİLİK MÜRETTEBAT

Haftalık kirasının 1 milyon 100 bin dolar olduğu öğrenilen yatın içerisinde kimin olduğu merak konusu oldu. 22 kişilik mürettebatın eksiksiz bir hizmet sunduğu yatta gün boyu hareketlilik yaşandı. 

İÇİNDE YOK YOK

İÇİNDE YOK YOK

Dünyanın en pahalı 10 yatı arasında yer alan “Cloudbreak” içerisinde bir havuz, sauna, masaj odası, sinema salonu ve spor salonu da barındırıyor. 

Aynı anda 40 kişinin konaklayabileceği yatın değerinin 200 milyon dolar olduğu belirtiliyor.


Cayman Adaları bayraklı yatın Bodrum’da kaç gün kalacağı ise bilinmiyor. 

Cloudbreak, dünyanın en zorlu denizlerinde ve en uzak köşelerine seyahat edebilecek şekilde çelik gövde ve alüminyum üst yapıyla Espen Oino tarafından tasarlandı.

Gri gövdesi, keskin hatlarıyla ve askeri stiliyle dikkat çekici bir dış görünüme sahip olan mega yatın iç düzenlemesi de Parisli ünlü tasarım stüdyosu Christian Liaigre’nin imzasını taşıyor. 

MUĞLA (İHA)

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 'Aristios ailesi'nin 2300 yıllık mezarı bulundu