DünyaRus haber kanalı duyurdu: Putin'in jimnastikçi sevgilisi Alina Kabaeva hamile!

Rus haber kanalı duyurdu: Putin'in jimnastikçi sevgilisi Alina Kabaeva hamile!

Rus haber kanalı duyurdu: Putin'in jimnastikçi sevgilisi Alina Kabaeva hamile!

69 yaşındaki Rus lider Vladimir Putin'in 38 yaşındaki jimnastikçi sevgilisi Alina Kabaeva'nın hamile olduğu iddia edildi.

Moskova kulislerinde, Ekim ayında 70 yaşına girecek olan Rus lider Vladimir Putin'in eski jimnastik sporcusu 38 yaşındaki Alina Kabaeva'nın yeniden hamile olduğu konuşuluyor. Kabaeva ve Putin'in en az 2 oğlu olduğu düşünülüyor.  

Putin'in daha fazla çocuk istemediği, Kabaeva'nın yeniden hamile olduğunu duyunca sessizleştiği ve içine kapandığı iddia edildi.  

Kaynaklara göre, haberin Zafer Günü'nde ortaya çıkması ise güç gösterisi sergileyecek olan Putin'i öfkelendirdi. 

Parkinson ve kanser hastası olduğu iddia edilen Putin'in güç gösterisini bozacak hiçbir şey istemediği iddialar arasında. 

Rus haber kanalı duyurdu: Putinin jimnastikçi sevgilisi Alina Kabaeva hamile

'BUNU PLANLAMAMIŞTI'

Alina Kabaeva'nın hamile olduğu iddiasını ortaya atan ise Rus haber kanalı General SVR Telegram oldu. Haberde, "Putin, sevgilisinin bir kez daha hamile olduğunu öğrendi ve görünüşe göre bu planlanmamıştı" denildi.

Putin, İsviçre'de yaşadığı iddia edilen Kabaeva ile olan ilişkisini hiçbir zaman kabul etmedi. Yerel gazeteler, Putin ve Kabaeva'nın iki oğullarından birinin 2015 yılında İsviçre'de, diğerinin 2019 yılında ise Moskova'da dünyaya geldiğini bildirdi.  

 

 

SIRADAKİ HABER