Dünya Sevgilisini hapisten kaçıran kadın gardiyanın feci sonu

Sevgilisini hapisten kaçıran kadın gardiyanın feci sonu

Sevgilisini hapisten kaçıran kadın gardiyanın feci sonu

Geçtiğimiz günlerde ABD'de 17 yıldır cezaevinde gardiyanlık yapan kadın, emekli olmadan önceki son iş gününde 2 yıldır ilişki yaşadığı mahkum sevgilisini kaçırmıştı. Gardiyan Vicky White ile cinayet zanlısı Casey White sonunda yakalandı. Çift, Indiana'da yakalandığı sırada kadın gardiyan Vicky, kendini silahla vurup intihar etti.

Emekli olmadan önceki son iş gününde 2 yıldır ilişki yaşadığı mahkum sevgilisi Casey White'ı hapisten kaçıran kadın gardiyan Vicky White'ın izine Indiana 'da rastlandı. Evansville ilçesinde polis ekiplerince yakalanan çiftin serüveni acı bir sonla bitti. Polise yakalanan Vicky, kendini silahla vurdu. Derhal hastaneye kaldırılan kadın gardiyan yaşamını yitirdi. 

Casey White ise yeniden hapishaneye girecek. Şerif 'Bir daha bu hapishaneden çıkamayacak' dedi. 

OLAYIN GEÇMİŞİ

İşteki son gününde şeflerine Casey White’ı akıl sağlığının yerinde olup olmadığının belirlenmesi için hastaneye götüreceğini söyledi.

Sonra da elleri kelepçeli mahkumu polis aracına bindirdi. İkiliden bir daha haber alınamadı. Önce Casey White’ın soyadları aynı olan fakat aralarında akrabalık bağı bulunmayan Vicky White’ı kaçırdığı düşünüldü.

Fakat mahkumlara yapılan sorgu, ikilinin 2 yıldır ilişki yaşadığını ortaya çıkardı. 4 kere ‘yılın elemanı’ seçilen Vicky White’ın bir süre önce evini sattığı ve parayı da yanına aldığı öğrenildi.

 

SIRADAKİ HABER