DünyaSpor ayakkabıya para vermekten bıktı, dövmesini yaptırdı

Spor ayakkabıya para vermekten bıktı, dövmesini yaptırdı

Paylaş
Spor ayakkabıya para vermekten bıktı, dövmesini yaptırdı

Birleşik Krallık'taki (BK) bir dövmeci, spor ayakkabılara para vermek istemeyen bir müşterisinin ayağına ayakkabılarını dövme olarak çizdi.

Independent Türkçe'nin haberine göre, Manchester şehrinde yaşayan Dean Gunther, pazartesi günü Instagram hesabındaki gönderide müşterisinin ayağına yaptığı dövmeyi paylaştı. 34 yaşındaki dövmeci, gönderisinde "Birkaç ayda bir ayakkabıya para vermekten bıkmıştı, favori Nike ayakkabılarını sonsuza dek dövme haline getirdi" ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı

10 SAATLİK İŞLEM

Gunther, ayakkabıların model çizimini yapmanın 2 saat, dövme olarak işlemeninse neredeyse 8 saat sürdüğünü söyledi.

Spor ayakkabıya para vermekten bıktı, dövmesini yaptırdı

Güney Afrika'daki Belville şehrinde doğan ve 5 yıl önce BK'ye taşınan dövmeci, DG Tattoo adlı dükkanında müşterilere hizmet veriyor.

Dövme yapmaya 21 yaşında başladığını belirten Gunther, "Çıplak ayakla dolaşmasına rağmen ayakkabı giyiyormuş görüntüsü vermek istedim. Kesinlikle kafanızı çevirip bir daha bakacaksınız" dedi.

Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye yaptığı yorumda, "Bunlar sonsuza dek dayanır" diye yazarken, bir başkası da "Vay canına! Her iki ayağına da yaptırmış, cesur adam" ifadelerini kullandı.

Gunther, geçen ay da bir müşterisine "baklava" olarak da anılan karın kası dövmesi yapmıştı.

Haberin Devamı

TikTok'taki paylaşımında Gunther, spor yapmaktan nefret eden müşterisinin artık mükemmel karın kaslarına sahip olduğunu söylemişti.

Yapımı iki gün süren dövmenin paylaşımı da internette viral olmuştu.