Dünyaca ünlü aşıkları Bodrum'da kimse tanımadı

Dünyaca ünlü aşıkları Bodrum'da kimse tanımadı

Fransa'nın eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin kardeşi Olivier Sarkozy, sevgilisi oyuncu Mary Kate Olsen ile çıktığı Akdeniz'deki yat turunda Bodrum'a geldi

21 Temmuz 2012, Cumartesi 13:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Çiftin, Yunanistan’ın Simi Adası’ndan geldiği Erdoğan Yılmaz Can’a ait 35 metrelik, “Princess Karia-2ö isimli ultra lüks gulet yat, dün (Cuma) akşam saatlerinde Gümüşlük İskelesi’ne demirledi. Haftalık kirası 35 bin euro olan 12 personelin görev yaptığı tekneden inen Sarkozy ve Olsen, Gümüşlük Çay Bahçesi’ne gitti. Burada çay, içip sohbet eden iki sevgilinin son derece neşeli oldukları görüldü. Daha sonra ikili, sahilde bir süre yürüyüş yapıp, gün batımını izledi. Olsen, transparan tuniği ile dikkati çekti. Kimsenin kendilerinin tanımaması nedeniyle rahat hareket eden çift, daha sonra yollarının üzerindeki bir pastaneden aldıkları lokma tatlısının yedi.

Fotoğraflandıklarını farkeden çift, kısa süreli bir şaşkınlık yaşadıktan sonra teknelerine döndü. Sarkozy ve Olsen’in limana gelişleri sırasında Tavşan Adası’ndaki Myndos kazı çalışmalarını farkedip, gemiciler aracılığıyla kazı başkanı Prof. Dr. Mustafa Şahin’den bilgi aldıkları da öğrenildi.eceyi Gümüşlük Limanrı’nda geçiren ve bir restoranda deniz ürünleri, salata yiyip, şarap içen çift, sabah ise limandan ayrılarak Yunanstan’ın Kilimli (Kalimnos) Adası’na hareket etti.

Hürriyet

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor Duygu'nun estetikli hali sosyal medyayı salladı