Dünyaca ünlü oyuncu Naya Rivera gölde kayboldu

Dünyaca ünlü oyuncu Naya Rivera, oğluyla birlikte çıktığı göl gezintisinde kayboldu. 33 yaşındaki oyuncudan herhangi bir iz bulunmadı. Polis Rivera'nın ölmüş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.

09 Temmuz 2020, Perşembe 11:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Glee' dizisiyle şöhreti yakalayan oyuncu Naya Rivera, 5 yaşındaki oğluyla birlikte göl gezintisine çıktı. 33 yaşındaki Rivera ile oğlu Josey Hollis, Piru Gölü'nde bir tekne kiralayarak açıldı.

Saatler sonra polis, tekneyi ve içinde uyuyan küçük çocuğu buldu. İddialara göre; Naya Rivera ile oğlu Josey Hollis, kiraladıkları tekneyle göle açıldı. Daha sonra da anne ile oğul tekneyi demirleyip yüzmek için göle girdi. Ama sadece küçük çocuk tekneye geri döndü, Rivera ise ortadan kayboldu. Yerel polis, Naya Rivera'nın büyük olasılıkla boğularak hayatını kaybettiğini düşünüyor. Çalışmalar Rivera'nın cansız bedenini bulmak üzerine yoğunlaştırıldı. Olayın meydana geldiği Ventura kasabasının güvenliğinden sorumlu kasaba polis merkezinin sözcüsü, şu açıklamayı yaptı:

Anne ile oğlu öğlen saatlerinde tekneye binip gölde açılırken görüldüler. Yaklaşık üç saat sonra da gölde gezintiye çıkan bir başka tekne kullanıcısı tarafından Rivera'nın oğlu annesinin kiraladığı teknede uyurken bulundu, fakat annesi yanında yoktu. Belirtilerin gösterdiğine göre genç kadın göle girdi ve bir daha geri dönmedi.

Polisin yaptığı açıklamaya göre; Naya Rivera'nın 5 yaşındaki oğlu olayı, "Annemle gölde yüzüyorduk, Ben tekneye döndüm ama annem dönmedi" diyerek anlattı. Polis küçük çocuğun, yüzerken can simidi kullandığını tahmin ediyor. 2014 yılında Ryan Dorsey ile evlenen Rivera, 4 yıl sonra boşandı. Güzel oyuncunun bu evlilikten Josey Hollis adında bir oğlu bulunuyor.
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yapımcı Mustafa Uslu’ya şantaj: Kurşun yemek istemiyorsan 300 bin lira ver