Dünyada isteseniz de asla göremeyeceğiniz yerler

Dünyada isteseniz de asla göremeyeceğiniz yerler

18 Kasım 2013, Pazartesi 22:56
A A

Vatikan´da bulunan Kutsal Makam tarafından ilan edilen ve yayımlanan bütün eylemlerin bulundurulduğu merkezi depodur.

ABD’deki Nevada Çölü’nde bulunan 51’inci bölge, dünyadaki tüm komplo teorisyenlerinin ilgisini çekiyor. Bugüne kadar, kale gibi korunan ve dünya ile bağlantısı olmayan bölge için UFO’ların saklandığı, doğaüstü deneylerin yapıldığı iddia edildi.

Vatikan Gizli Arşivleri raflarının 84 km belge içerdiği tahmin edilmiştir.

Coca-Cola üretim merkezi. Aynı zamanda gizli formülün de merkezidir.

Kuzey Kore´de bulunan bölgeye yaklaşmak kesinlikle yasaktır.

Kuzey Kore dış dünyaya kapalı bir ülkedir ve normal bir ziyaret için bile bulunmak neredeyse imkansız.

Kabile dış dünyadan kaçabilmek için zaman zaman şiddete başvuran bir pozisyondadır.

Andaman Adaları´ndan Kuzey Sentiel Adası´nda yaşayan Sentinelese Kabilesi´nin yaşadığı bu ada 50-200 kişilik nüfusa sahip.

Dünyanın en büyük istihbarat istasyonu. Her biri 62 metre çapında olan 27 Radom İngiltere-Kuzey Yorkshire´de bulunmaktadır.

2004´te Tsunami felaketinden sonra Hindistan´ın bölgeye inceleme için gönderdiği bir helikopteri ateşli oklarla vurdular.

SSCB’in dağılmasının ardından 1992 yılında Kremlin Sarayı’nın tarihi Senat binasında onarım çalışmaları başladı. 18.yüzyılda inşa edilen binanın ikinci katında Stalin’in makam odası bulunuyordu.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.