Dünyanın beklediği bebek doğdu! Gigi Hadid anne oldu

Dünyaca ünlü model Gigi Hadid ile şarkıcı Zayn Malik'in ilk bebekleri dünyaya geldi. Kızlarına kavuşan çift, sosyal medya hesaplarından ayrı ayrı paylaşım yaptı. İşte dünyanın beklediği bebek...

24 Eylül 2020, Perşembe 14:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Victoria’s Secret’ın ünlü modellerinden Gigi Hadid, bir dönem ilişkisini noktaladığı ve daha sonra yeniden barıştığı Zayın Malik ile bebeklerinin olacağını açıklamıştı.

Dünyaca ünlü model Gigi Hadid ile şarkıcı Zayn Malik'in bebekleri dünyaya geldi. Kızlarına kavuşan çift, sosyal medya hesaplarından ayrı ayrı paylaşımda bulundu.

Gigi Hadid, 'kızımız hafta sonu bize katıldı dünyamızı değiştirdi' mesajını paylaşırken Zayn Malik ise 'Hissettiklerimi kelimelere dökmeye çalışmak imkansız' dedi. Kısa sürede büyük ilgi gören fotoğraflara binlerce yorum yapıldı. 

Minik bebeğin babası Zayn Malik de mutlu haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Malik "Kızımız burada. Sağlıklı ve güzel. Nasıl hissettiğimi kelimelerle anlatmak şu anda imkansız. Bu küçük insan için hissettiğim sevgi, benim kavrayışımın çok ötesinde. Onu tanıdığım için müteşekkirim, ona "benim" diyebildiğim için gururluyum ve hayata minnettarım" notu eşliğinde kendisinin ve kızının küçücük ellerinin fotoğrafını paylaştı.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kıvanç Tatlıtuğ’un vergi davasında yeni gelişme