Dünyanın en güzel 5 fast-food restoranı

Kalorili, ağır ve sağlıksız olsa da; fast food, dünya çapında diğer yiyeceklerden daha ucuz bir seçenek. Hem uygun fiyatı hem de hızı kolaylaştırmak için fast-food restoranları genellikle bir avantaja dönüşüyor. Fast food dükkanları çoğunlukla standart bir görüntüsüyle bilinse de güzel dükkanlar da var.

13 Şubat 2020, Perşembe 11:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
McDonald's – Batum

McDonald's – Batum

“Karadeniz'in Las Vegası” olarak da bilinen Batum’da, modern mimari ihtişamının güzel örnekleri var. McDonald's da o kadar hayalperest ki mimari parlaklık için ödül kazanan tek fast food binası olabilir.Starbucks -Ninenzaka Yasaka Chaya

Starbucks -Ninenzaka Yasaka Chaya

Starbucks, 2017'de büyük bir turistik cazibe merkezi olan Kiyomizu-dera Tapınağı'na giden tarihi yol Ninenzaka'da bir mağaza açtı. Girişteki perdeler ve dış taraftaki fenerler, sade bir Japon bahçesi, daha ve daha fazlası… Menü oldukça tipik olsa da, müşteriler zemin kattaki Japon bahçesinde kahvelerini yudumluyor.

McDonald's İmparatorluğu

McDonald's İmparatorluğu

McDonald's imparatorluk restoranı Porto, Portekiz… Bu restore edilmiş Portekiz cafe, Big Mac kapmak için dünyanın en güzel yeri olabilir.  


Burger King - Kanada

Burger King - Kanada

Kanada Clifton Hill sokakta bulunan Burger King, bir eğlence merkezinden farksız.

Taco Bell

Taco Bell

2019 yazında, Linda Mar Taco Bell artık alkollü içecekler de sunuyor. Sahile yakın olması sebebiyle hem arabanız hem de sörf tahtası için park yeri mevcut.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hong Kong'un korkunç görünen binaları