Dünyanın en güzel ikizleri!

Biz de elbette bütün çocukların güzel olduğuna inanıyoruz. Ancak California'da yaşayan 9 yaşındaki ikizler Ava Marie & Leah Rose sosyal medyada estirdikleri fırtınayla 'dünyanın en güzel ikizleri' unvanını çoktan elde etmiş gibi görünüyorlar.

11 Eylül 2019, Çarşamba 16:45
A A

Kevin and Jaqi Clements çiftinin çocukları olarak 9 yıl önce doğan ikizler 4 hafta kadar erken doğmuşlar. Ancak anneleri onların yeni doğdukları günlerde bile ileride model olacaklarını müjdeleyecek güzellikte olduklarını söylüyor. 

Aslında annelerinin bu öngörüsü yanlış da çıkmamış. İkizler henüz 6 aylıkken modellik yapmaya başlamışlar. Ancak aile bundan çabuk vazgeçmek zorunda kalmış çünkü Ava Marie & Leah Rose'un bir de 2 yaşında bir ağabeyleri vardı. Çocukların bakımı ve modellik işi aynı anda gerçekleşmesi zor bir duruma dönüşünce bir süre beklemek istemişler.

2017 yılına gelindiğinde kızlar büyümeye ve kişilikleri de tam olarak oturmaya başlayınca aile tekrar karar vermiş.  Ve topluluk önünce dans etmekten, şarkı söylemekten ve poz vermekten çok hoşlanan ikizler 2 farklı markayla kontrat hazırlamışlar. 

Tüm bu koşuşturmaca içinde kızlarının okullarından da geri kalmasını istemeyen anneleri bu konuda özel bir hassasiyet gösteriyor. Tüm çekim programları  kızların derslerine ve okul saatlerine göre ayarlanıyor. 

Bu arada Clements ailesinde güzellik kalıtımsal. İkizlerin abisi Chase Robert da hem iyi bir basketbol oyuncusu hem de yakışıklı bir model.

Kızlar şimdiden çok fazla markayla anlaşmış ve hepsiyle çalışır durumdalar. Hatta annelerinin dediğine göre moda konusunda kendi zevkleri çoktan oluşmuş durumda ve modellik yaptıkları ürünler hakkında yorumlar yapmaktan geri durmuyorlar...

Sıradaki haber yükleniyor...