Dünyanın en güzel kadını Pink oldu

ABD’li marjinal şarkıcı Pink, People dergisi tarafından “2018 dünyanın en güzel kadını” ilan edildi

18 Nisan 2018, Çarşamba 21:52
A A

People dergisi 38 yaşındaki Amerikalı şarkıcı Pink'i dünyanın en güzel kadını ilan etti. Derginin ‘En Güzel Sayısı’na iki çocuğuyla kapak pozu verdi. 

6 yaşındaki kızı Willow Sage 6 ve 15 aylık oğlu Jameson Moon’la dergiye kapak olan Pink, ebeveynliğin onu alçakgönüllü biri yaptığını söyledi. 

People dergisi, gerçek adı Alecia Beth Moore olan Pink’i, “Tüm bu kutuları kontrol eden bir kadın. Dürüstlüğü, mizah anlayışı, kendine güveni, katıksız star gücü onu yeryüzünün en sevilen ve etkileyici eğlence insanlarından biri yapan bir şarkıcı, anne ve rol model şeklinde tarif etti. 

Pink, “Güzellikle ilgili yanlış olan bir şey yok, iç güzellikle ilgili yanlış olan bir şey yok, dış güzelliğin hepsi farklı renk ve boyuta sahip. Bu da güzelliğin anlamının kişiye göre değiştiğini gösterir dedi. 

'BİR KADIN HER ŞEYİ YAPABİLİR'

'BİR KADIN HER ŞEYİ YAPABİLİR'

Şarkıcı ayrıca, “Etiketleri sevmiyorum, dolayısıyla bir kadının ve bir kızın her şeyi yapabileceğine inanıyorum dedi. 

Daha önce Angelina Jolie, Jennifer Aniston, Kate Hudson ve Lupita Nyong'o gibi isimler People tarafından dünyanın en güzel kadını ilan edilmişti. 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.