Dünyanın en pahalı kalecisi Kepa, sevgilisinden ayrıldığı için performansı düştü

Chelsea'nin Atletico Madrid'ten 80 milyon euro bedelle satın alarak 'dünyanın en pahalı kalecisi' unvanını kazandırdığı Kepa Arrizabalaga bir süredir hatalarıyla gündemde. Oldukça formsuz olan Kepa'nın neden üst üste basit hatalar yaptığı ortaya çıktı. Kepa, çocukluk aşkından ayrıldığı için moralsiz.

07 Şubat 2020, Cuma 16:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Dünyanın en pahalı kalecisi unvanını elinde bulunduran 80 milyon euro'luk Kepa Arrizabalaga, 2018 yılında Chelsea'ye transfer olurken beklentiler büyüktü.

Kepa ise İngiltere'de beklenen etkiyi yapamadı. Bu durumun sebebi olarak ise Kepa'nın 18 yaşından beri beraber olduğu sevgilisinden ayrılması gösteriliyor.

Sosyal medya hesabından çocukluk aşkı Andrea Perez ile sık sık fotoğraf paylaşan Kepa, son fotoğrafı ise Chelsea transferinden 1 ay önce paylaşmış.

El Mundo gazetesindeki habere göre Arrizabalaga, çocukluk aşkından ayrılınca morali ve buna bağlı olarak da performansı düştü.

Athletic Bilbao'dan Chelsea'ye büyük umutlarla ve büyük bir bonservis ücretiyle gelen 25 yaşındaki kaleci, şimdiye dek 31 karşılaşmada fotm agiydi ve 43 gol yedi. Kepa sadece 6 maçı gol yemeden bitirdi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ryan Babel'in Ajax övgüsü dikkat çekti