Dünyanın konuştuğu aşıklar evlendi

Kız arkadaşının elini tuttuğu fotoğrafları ve "fellowmeto" hashtag'iyle Instagram'da fenomen olan Rus fotoğrafçı Murad Osman, yüzünü göstermediği gizemli sevgilisiyle evlendi

09 Haziran 2015, Salı 15:57
A A

"Kız arkadaşının elini tuttuğu fotoğrafları ve "fellowmeto" hashtag'iyle Instagram'da fenomen olan Rus fotoğrafçı Murad Osman, yüzünü göstermediği gizemli sevgilisiyle evlendi.

2012 senesinden beri kız arkadaşını takip ederken çektiği fotoğraflarla hatrı sayılır bir Instagram takipçi sayısına ulaşan Murad Osmann sevgilisiyle geçtiğimiz günlerde evlendi. Düğün fotoğraflarında da çiftin poz ritüelleri bozulmadı; ortaya masal gibi bir manzara çıktı.

Fotoğrafçı Murad Osman, 5 sene önce kız arkadaşının fotoğraflarını çekmeye başladı. Son üç senede çektiklerini diğer fotoğraflarından ayıran şey ise oldukça basit bir ayrıntı aslında; Murad sevgilisinin elini tutarken, sevgilisi Natalia Zakharova, sırtı kameraya arkası dönük şekilde poz veriyor. Bir takip etme esnasını canlandırdıkları bu fotoğraflar için Osmann, aynı anlama gelen 'follow me to' hashtagini kullanıyor Instagram'da.

çıktıkları seyahatlerde de aynı pozu çekmeye devam eden Murad Osmann bu romantik fotoğraflarla Insagram'da hatrı sayılır bir takipçi kitlesinde ulaştı. Osmann'ı bugün aktif olarak takip edenlerin sayısı 2.5 milyonu geçmiş durumda.

Bugüne kadar Amerika , Singapur, Bali ve Hindistan'da da fotoğraflar çeken Murad Osmann, genellikle bulundukları yere özgü binaların, ünlü heykellerin veya oranın simgesi haline gelmiş şeylerin önünde fotoğraflarını çekiyor sevgilisinin.

Osmann'ın Instagram'a son yüklediği fotoğraf ise çiftin düğünlerinden. Her ne kadar düğüne dair başka fotoğraflar daha sonra çiftin yakın çevresi tarafından paylaşılmış olsa da, Murad Osmann kendisini üne kavuşturan o pozdan bir tane de düğünlerinde çekmeyi ihmal etmemiş.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.