Dünyanın konuştuğu cinayette flaş gelişme... Sevgilisini köpeklere yedirmişti

Dünyanın konuştuğu cinayette flaş gelişme... Sevgilisini köpeklere yedirmişti

Eliza Samudio'yu öldürüp köpeklere yediren Brezilyalı kaleci Bruno Fernandes de Souza yeniden tutuklandı. Bruno Fernandes de Souza cinayetten 22 yıl hapis cezası almış ancak kararın temyizi süresince şubat ayında serbest bırakılmıştı

26 Nisan 2017, Çarşamba 15:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Brezilya Federal Yüksek Mahkemesi, 6,5 yıl hapis yattıktan sonra kararı temyiz eden ve 24 Şubat'ta serbest kalan 32 yaşındaki kaleci Bruno Fernandes de Souza'nın, hapse dönmesine karar verdi.

Brezilya İkinci Futbol Ligi takımlarından Boa Esporte, 14 Mart'ta "Bruno" olarak bilinen futbolcuyu 2 yıllığına renklerine bağlamıştı. Transfer, başta kadın örgütleri olmak üzere Brezilya'da büyük tepkiye neden olmuş ve Boa Esporte, sponsorlarından 5'ini kaybetmişti.
 

VAHŞİCE ÖLDÜRÜP KÖPEKLERE YEDİRMİŞTİ


Hüküm giymeden önce Brezilya'nın Atletico Mineiro, Corinthians ve Flamengo kulüplerinde oynayan Bruno, eski kız arkadaşı Eliza Samudio'yu öldürdüğü suçlamasıyla 2010'un temmuz ayında tutuklanmış, 8 Mart 2013'te ise 22 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.

Babasının Bruno olduğunu iddia ettiği çocuğu için nafaka talep eden Samudio, 2010'un haziran ayında ortadan kaybolmuştu. Polis raporları, eski bir model olan Samudio'nun vahşice öldürüldükten sonra vücudunun parçalandığı ve köpeklere yedirildiğini ortaya koymuştu. Davada, DNA testinin ardından çocuğun babası olduğu anlaşılan Brezilyalı futbolcunun yanı sıra 2 kişi daha mahkum olmuştu.

AA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İsrail, hamile kadını karnındaki bebeği ve 4 çocuğuyla birlikte öldürdü