Dünyayı dehşete düşüren kıskançlık!

Avusturya'da 26 yaşında Angela Maier isimli bir kadın, üç kez düşük yaptıktan sonra görümcesinin ve en yakın arkadaşının hamile olduğunu öğrenince kıskançlıktan iki kadını zehirleyerek düşük yapmalarını sağladı

18 Ekim 2013, Cuma 14:24
A A
Dünyayı dehşete düşüren kıskançlık!

Genç kadın, Klagenfurt şehrinde çıkarıldığı mahkemede "Benim bebeğim ölmüşken onların bebeklerini büyütmesine dayanamazdım. Benim bebeğim de onunkiler gibi olmalıydı ama benim bebeğim ölürken onlarınki yaşadı" şeklinde konuştu.

Bebeklerinin ölümü ve yakınındaki iki kadının bebeğinin yaşaması karşısında depresyona giren Maier, iki annenin de içeceklerine ilaç karıştırıp onların da düşük yapmalarına neden oldu.

Mahkemede dinlenen Maier'in arkadaşı, birlikte bebek kıyafetleri almaya çıktıklarını ve planlar yaptıklarını anlattı ve "Ondan bir bardak su istedim. O da hamileler için özel bir içeceği olduğunu ve kendisinin artık hamile olmadığı için bu içeceğe ihtiyacı kalmadığını söyledi. Bu içeceği içtikten kısa süre sonra bebeğimi kaybettim" diye konuştu. Maier'in iki ay sonra görümcesinin hamile olduğunu öğrendiğinde ona da aynı şeyi yaptığı ortaya çıktı.

Mahkeme ise psikolojik sorunları olduğu yargısına vardığı Maier'i 18 ay hapis cezasına çarptırdı.

Sıradaki haber yükleniyor...