Dusco Tosic'in yeni ihaneti manşetlerde! Jelena ve Dusco Tosic'in skandal evliliği..

Kasımpaşaspor'da forma giyen Dusco Tosic'in eşi Jelena'yı şimdi de mayo tasarımcısı Ana Jovanovic ile bir yıldır aldattığı ortaya çıktı. Ana ile Jelena da bugüne kadar çok sıkı dosttu…

29 Mart 2021, Pazartesi 10:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Jelena Karleusa ile evliliğinde sürekli krizler çıkan futbolcu Dusko Tosic, yine ihanet haberleriyle ülkesi Sırbistan'da manşetleri süsledi.

Kasımpaşaspor'a transfer olan Dusco Tosic'in ikiz kızlarının annesi Jelena'yı geçtiğimiz aylarda sırp fenomen Ana Korac ile aldattığı iddia edilmişti.

Adı sürekli güzellerle anılan Tosic'in bu kez de mayo tasarımcısı Ana Jovanovic ile aşk yaşadığı gündeme geldi. 1 yıldır Tosic'le gizli saklı aşk yaşayan Ana ile Jelena da bugüne kadar çok sıkı dosttu.

Hatta Jelena, arkadaşının mayolarını giyip pozlar verip ona destek oluyordu. Ancak bu iddialar sonrası ikilinin dostluğunun bittiği de öğrenildi.

Jelena, birçok kadının Tosic'e sürekli mesaj attığını ancak ünlü futbolcunun bu mesajlara cevap vermediğini söyleyerek de ihanet iddialarına inanmadığını ve eşine güvendiğini söylemişti.

36 yaşındaki Tosic, futbol sahalarından çok çapkınlıklarıyla konuşulmaya devam ediyor. Yoksa Tosic, Jelena'dan intikam mı alıyor?

Hatırlarsınız... Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa'nın, Boşnak futbolcu Ognjen Vranjes ile olan yasak aşkı ortaya çıkmıştı.

Boşnak futbolcu Vranjes ile çıplak Facetime görüntüleri ortaya çıkan Jelena, Sırp basınına göre Tosic'i 2 yıl boyunca aldatmıştı.

Sırbistan medyasının gündemine bomba gibi düşen bu iddiaya göre Bosnalı futbolcu Vranjes ise Jelana'nın aksine aşk iddialarını doğruladı. Vranjes, ilişkiyi kanıtlamaya hazır olduğunu belirterek "Jelena'yı bu ilişkiye zorlamadım her şey karşılıklı oldu. Tüm bunlara maruz kalan ailem için çok üzgünüm" diye konuştu.

Fotoğrafların çoğunda kendisinin yer almadığını ve fotoğraflarda oynandığını ileri süren Jelana, kendisine komplo kurulduğunu söyledi. Ancak ortaya çıkan Jelena'nın çok daha uygunsuz pozları ilişkiyi doğrular gibi...

TOSİC DURMADI

TOSİC DURMADI

Bu ihanet skandalının ardından Dusko Tosic durmadı. Sık sık adı farklı isimlerle anılmaya devam ediyor. Bu skandal evliliğin sonu ne olacak herkes tarafından merak konusu...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serenay Sarıkaya tarzı!