Düşesin yüzü gülüyor

Prens Harry ve Meghan Markle evlendiklerinden beri etraflarında sürekli bir dedikodu ve söylenti bulutu dolaşıyor. Genç aşıklar zaman zaman bu kötü ortamdan etkilenseler de aşklarını doludizgin yaşamaktan vazgeçmiyorlar...

24 Eylül 2019, Salı 14:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kraliyet sarayının dedikodu ve entrika dolu yaşantısına adım atan Meghan Markle hala bu dünyaya ayak uydurmaya çalışıyor.

Prens Harry'yle evlendiklerinden beri Markle'ın Kate Middleton ile arasının açık olduğu, hatta bu kavga yüzünden kardeşler Harry ve William'ın da arasının açıldığı söyleniyor.

Düşes Markle'ın bugünlerde yüzü gülüyor.

Prens Harry'yle birlikte Güney Afrika'da temaslarda bulunan Markle dışa dönük kişiliği ve sempatik tavırlarıyla orada da herkes tarafından benimsendi.

Prens Harry Ve Meghan Markle kraliyet kuralları gereği kar amacı gütmeyen, toplum yararına gerçekleştirilen birçok organizasyon ve geziye katılmakla mükellef.

İkilinin Güney Afrika ziyareti de orada yaşayan çocukların yararına yapılacak bir dizi etkinlikle ilgili.

Prens Harry ve Meghan Markle daha sonra da farklı inançların temsilcileriyle bir araya gelerek Cape Town'ın en eski camisini ziyaret edecekler.

Tüm bu yoğunluğun arasında eğlenceye de vakit ayıran çift Afrikalı çocuklarla birlikte dans ettiler.

Çocukların kendilerine gösterdiği figürleri uygulayan prens ve düşes böylelikle yerel dansları öğrenmiş oldular.

Geçtiğimiz günlerde romantik bir mesajla kocasının doğum günü kutlayan Meghan Markle saray gerginliklerini üzerinden atmış gibi görünüyor ve çocuklar gibi eğleniyordu...

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İngiltere sokaklarını yabani keçiler bastı