Dusko Tosic, Jelena Karleusa için Sırbistan'daki villasını yeniletti!

Futbolcu Dusko Tosic, geçen ay annesini kaybeden eşi Jelena Karleusa'nın acısını dindirmek için kolları sıvadı. Beşiktaş'ın eski yıldızı, Sırbistan'daki villasını 1 milyon euro'ya yenileterek eşini teselli etti

Son Güncelleme:
A A

Beşiktaş'ın eski yıldızı Dusko Tosic, geçen ay annesi Divna'yı kaybeden eşi Jelena Karleusa'nın acısını dindirmek için kesenin ağzını açtı. Annesini kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Jelena, sinir krizleri geçirince bir süre klinikte tedavi görmüştü.

Tedavisi geçen günlerde biten popçu, her köşesinde annesinin hatırasının bulunduğu milyonluk villasına giremez oldu. Futbolcu da bunun üzerine süper lüks villayı baştan aşağı yenilemeye karar verdi. Karleusa, tadilat için 1 milyon euro (6 milyon 200 bin lira) harcadı.

Jelena, villaya 100 bin euro'luk (624 bin lira) 4 banyo, 50 bin euro'luk (312 bin liralık) giyinme odası, yüzme havuzu, iki mutfak ve üç misafir odası yaptırdı. Sadece fayans ve sıhhi tesisat için 100 bin euro'nun harcandığı süper lüks villada çiftin kızları Nika ile Atina'nın odaları da sevdikleri çizgi film karakterleriyle dekore edildi.

'KOCAM SAĞ OLSUN'

'KOCAM SAĞ OLSUN'

Jelena, eşi Dusko'nun annesi için de oda hazırlattı. Karleusa, Sırp basınına da içini şöyle döktü: "Kocama minnettarım. Tüm kazancımı ayakkabı ve kıyafete harcadım. Eğer o olmasaydı, şimdi büyük bir gardıropta yaşıyor ve şöminede ayakkabı yakıyor olurduk." (Takvim)

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Demet Şener yeni aşkını anlattı