Duygu Çakmak: Ebru Şancı ile akraba değilim

Miss Europe 2021 güzellik yarışmasında Türkiye'yi temsil eden üçüncü olan Duygu Çakmak (25), eski manken Ebru Şancı'ya (37) benzetilmesi hakkında konuştu.

10 Nisan 2021, Cumartesi 08:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Çırağan Sarayı’nda Gelin Damat Dergisi tarafından düzenlenen 5. Gelin Damat Fashion Day 2021, iki gün boyunca modacıların gelinlik defilelerine sahne oldu. Gelinlikleri ile ilgi gören modacı Pınar Bent'in defilesinde; İvana Sert, Faslı model ve 2018 Best Model of The World birincisi İman Casablanca, geçtiğimiz hafta Beyrut’ta düzenlenen Miss Europe 2021 güzellik yarışmasında üçüncülük tacı giyen Duygu Çakmak da podyuma çıktı.


'BU TÜRK KADINLARININ BAŞARISIDIR'

'BU TÜRK KADINLARININ BAŞARISIDIR'

Duygu Çakmak, "Başka bir ülkede Türk bayrağını dalgalandırdığım için çok gururluyum. Bu ülkemizin, tüm Türk kadınlarının başarısıdır. Orada onların bir temsilcisi olarak bulunuyordum ve onları en güzel şekilde temsil ederek o tacı kazandım" şeklinde konuştu.

Yarışmadaki diğer güzellerin kendisini Amine Gülşe’ye benzettiklerinin hatırlatılması üzerine, “Orada çok fazla Türk dizileri izleniyor. Onlar da beni Amine Gülşe’ye benzetti” dedi. Vücudunda estetik olmadığını söyleyen Duygu Çakmak, doğallıktan yana olduğunu ifade etti.


'TEBRİK EDERİM KÜÇÜK EBRU'

'TEBRİK EDERİM KÜÇÜK EBRU'

Yarışma sonrası sosyal medyada Ebru Şancı'ya benzetilen ve akraba oldukları iddia edilen Duygu Çakmak, 37 yaşındaki eski manken ile akrabalıklarının bulunmadığını açıkladı.


Çakmak, "Uzun zamandır kendisini severek takip ediyorum ve bu benzerlikten dolayı da aramızda bir konuşma geçmişti. Kendisiyle birebir tanışamadım" dedi.


25 yaşındaki model, "Yarışma sonrası birçok kişi Ebru Şancı'ya benzetti. Kendisi de ‘Tebrik ederim küçük Ebru' diyerek paylaşımda bulundu" ifadelerini kullandı.


Podyumda olduğu zaman kendini mutlu hissettiğini belirten Duygu Çakmak, kariyer hedefleri arasında oyunculuk yapmak olduğunu söyledi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Soral: Korkunç bir hastalık!