Duygu Özaslan takipçisinin mesajını ifşa etti!

10 gün önce geçirdiği kalp krizi sonucu babası hayatını kaybeden Duygu Özaslan, bir takipçisinin kendisine gönderdiği mesajı ifşa etti. 30 yaşındaki fenomen, kendisi hakkında yapılan yoruma tepki gösterdi.

07 Haziran 2021, Pazartesi 16:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Babasını kaybederek tarifsiz bir acı yaşayan Youtuber Duygu Özaslan, sosyal medya hesabından yayınladığı pozlarla eleştirilerin hedefi oldu.

Basketbolcu sevgilisi Can Maxim Mutaf ile birlikte yeniden Bodrum'a giden fenomene, paylaştığı pozların ardından bazı takipçilerinden tepki geldi.

Özaslan'ın paylaşımına; "Baban vefat etti hala etkileşim peşindesin", "Babanı yeni kaybetmedin mi? Biraz acını yaşasaydın" şeklinde yorumlar geldi.

Duygu Özaslan, bir takipçisinden gelen çirkin bir mesajı ise Instagram hesabının hikaye bölümünden ifşa ederek, söz konusu mesaja sert yanıt verdi.


"Yüzün çok soluk görünüyor, her fotoğrafında öyle. Ne çabuk atlatıyorsunuz, İnsanın babası ölmüş, babası. Nasıl fotoğraf çekilme arzusunda olabiliyorsun? Nasıl emoji koyup resimler paylaşabiliyorsun?"


"Gerçekten iğrenç görünüyorsun, tüm samimiyetimle söylüyorum. Sentetik dünyanın vasat profillerinden birisin. G..nde batsın, bikinin de batsın. Duygusuz pislik."


DUYGU ÖZASLAN'DAN AÇIKLAMA

DUYGU ÖZASLAN'DAN AÇIKLAMA

"Bu konuda her gün aldığım çok çirkin, hadsiz, nasıl bir zihniyetle yazıldığına inanamadığım, bana göre insanlık dışı mesajlardan yalnızca biri. Piyango size çıktı bugün..."


"Belki bir nebze utanırsınız diye paylaşıyorum. Enerjimi negatife fokuslamayı hiçbir zaman seçmiyorum. Hele böyle kötü niyetlere hiç. Sağlıkla ve sevgiyle kalın."

30 yaşındaki fenomen, kötü haberi Instagram'da yayınladığı gönderiyle duyurmuştu. Özaslan, "Dün gece canım babamı ani bir kalp krizi sonucu kaybettik. Baş sağlığı mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Tarifsiz bir acı. Hala inanamıyoruz" mesajını yazmıştı.


Duygu Özaslan, 2019 yılında Youtube sayfasında yayınladığı videolardan birinde babasını konuk etmişti. Hazırlanan bu videoda Özaslan'ın babası ünlü fenomene makyaj yapmıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Erotik görüntülerinin yer aldığı kaset hakkında konuştu