Duygu Özaslan ve Can Maxim Mutaf aşk mı yaşıyor? Pembe sweat detayı

Duygu Özaslan ve basketbolcu Can Maxim Mutaf birlikte görüntülenince aşk dedikoduları gündeme düştü. Özaslan'ın yatakta çekildiği fotoğrafta, arkasında duran pembe sweat detayı dikkat çekti. O pembe sweat'in, basketbolcu Can Maxim Mutaf'a ait olduğu iddia edildi.

18 Temmuz 2020, Cumartesi 11:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, sarı bikinili fotoğraflarının ortaya çıkması ile 'bulimia nervoza' hastalığıyla mücadele ettiğini açıklamıştı.

Özaslan, "Evet, kilo aldım. Aslında sonra açıklayacaktım ama şimdi söyleyeyim; 'bulimia nervoza' hastalığına yakalandım. İyileşme sürecindeyim" demişti.


Sosyal medyada yaptığı her paylaşımı takipçileri tarafından büyük bir titizlikle incelenen Duygu Özaslan'ın, basketbolcu Can Maxim Mutaf ile birlikte olduğu iddia edildi.

Dün kaldığı otel odasından bu fotoğrafı paylaşan Duygu Özaslan'ın, ayak ucunda duran pembe sweat detayı ile dikkat çekti.


O pembe sweatin, Özaslan'ın da takip ettiği basketbolcu Can Maxim Mutaf'a ait olduğu öğrenildi. Bu detaylar, akıllara "Yeni bir ilişki mi?" sorularını getirdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yasemin Allen siyah bikinisiyle Bodrum'u salladı