Duygu Sarışın, Çağatay Ulusoy'un kapısına gitti (Benden Duymuş Olmayın)

Eylem İpek Şafak, Benden Duymuş Olmayın köşesinde yazdı...

14 Nisan 2018, Cumartesi 05:00
A A
DUYGU İSTEDİ BARIŞTILAR

DUYGU İSTEDİ BARIŞTILAR

Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın barıştı. Barışma için ilk adımı Duygu Sarışın atmış. ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinde rol alan oyuncu, ayrılık canına tak edince Çağatay Ulusoy’un kapısına gitmiş.

Günlerini set, ev ve Gizli Kalsın’da geçiren Çağatay Ulusoy’u bulmak, Duygu Sarışın için pek zor olmamış. Aradaki buzlar da böylece erimiş. 

ÇOCUKLARINI KIRAMADI EVİNDE UYUDU

ÇOCUKLARINI KIRAMADI EVİNDE UYUDU

Boşanma sürecinde olan Emina ve Mustafa Sandal, uzun zaman sonra çocukları için bir araya geldi.

Yaman ile Yavuz’un, “Baba bugün bizimle uyur musun demesi üzerine Mustafa Sandal, 5 ay sonra geceyi ilk kez eski evinde geçirdi.

DUBAİ YOLCUSU

DUBAİ YOLCUSU

Ebru Gündeş’in Dubai’de bir yıllığına ev kiralamış. Ünlü şarkıcı yakın çevresine, “Burada basından kaçtığım için dışarı çıkamıyoruz. O yüzden kızımla birlikte sık sık Dubai’ye gidip geleceğiz diyormuş.

Dubai Marina’da deniz manzaralı lüks rezidanstaki dairenin bir yıllık kirası olan 750 bin lirayı da ödemiş. Bundan sonra kızıyla beraber soluğu sık sık orada alacakmış. Ebru Gündeş’in Dubai’yi tercih etmesinin sebebi hem sıcak bir ülke olması hem de Türkiye’ye yakınlığıymış.

AŞKLARINI ARTIK SAKLAMIYORLAR

AŞKLARINI ARTIK SAKLAMIYORLAR

‘Söz’ dizisinin yıldızı Tolga Sarıtaş’ın, stil danışmanı İlknur Şeref ile Aralık 2017’den bu yana aşk yaşadığı iddia edilmişti. Tolga Sarıtaş da bu iddiayı yalanlamamıştı. Sevgililer, geçtiğimiz akşam ilk kez Emirgan’daki Gizli Kalsın’da sarmaş dolaş, kimseye aldırmadan eğlenmişler. Gecenin sonunda da mekandan el ele ayrılmışlar.

PARTİLERE SON

PARTİLERE SON

Bir dönem verdiği ev partileriyle gündemden düşmeyen Eser Yenenler, 4 aydır 2015 Türkiye 4. Güzeli Berfu Yıldız ile aşk yaşıyor.

Mutlu bir ilişki yaşadığı gözlerden kaçmayan komedyen, yakın çevresine “Artık partilere son verdim. Düzgün bir ilişki yaşıyorum, bozulmasını istemiyorum diyormuş.

SIRA MUAZZEZ'İN GENÇLİĞİNDE

SIRA MUAZZEZ'İN GENÇLİĞİNDE

Türk Sanat Müziği’nin ünlü ismi Muazzez Abacı’nın hayatı film oluyor.

'Sezen’imin Şarkıları’ albümüyle listelere 1. sıradan yerleşen Muazzez Abacı’nın gençliğini oynaması için Farah Zeynep Abdullah’a teklif götürülmüş.

ESKİ HALİ ŞAŞIRTTI

ESKİ HALİ ŞAŞIRTTI

Bensu Soral’ın 21 yaşındaykan Murat Dalkılıç’ın ‘Kader’ şarkısının klibinde oynadığı ortaya çıktı.

2012’de çekilen klipte Bensu Soral’ın fazla kiloları ve dişlerinin eski hali dikkatlerden kaçmadı. Şimdiki halinden epey farklı bir görüntüsü olan oyuncunun bu hali çok konuşulacak.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.