Duygun Yarsuvat: Ben başkanım transfer yapmıyorum

Duygun Yarsuvat: Ben başkanım transfer yapmıyorum

Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, 61. Milliyet Spor Ödülleri töreninde açıklamalarda bulundu.

19 Ocak 2015, Pazartesi 21:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, futbol takımında arka arkaya yaşanan sakatlıklarla ilgili, "Futbol maçında sakatlık olur, iyileşirler. Ne yapalım, önümüzde daha vakit var" dedi.

Swiss Otel’de düzenlenen "61. Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri" töreni öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Yarsuvat, futbol takımında arka arkaya yaşanan sakatlıkların hatırlatılması üzerine, "Sakatlıklar olduğu zaman orada değildim. Ancak futbol maçında sakatlık olur, iyileşirler. Ne yapalım, önümüzde daha vakit var" şeklinde konuştu.

Duygun Yarsuvat, yaşanan sakatlıkların transfer politikalarını etkileyip etkilemeyeceği sorusuna ise, "O konuda yetkililere sormak lazım. Ben başkanım, transfer yapmıyorum" cevabını verdi.

Başkan Yarsuvat’ın, Ali Şen’le samimi diyaloğu dikkat çekti

Bu arada ödül törenine katılan eski Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Şen, basın mensuplarına açıklama yaptığı sırada Yarsuvat’ın yanına gelerek, "En zor anda geldiğin için tebrik ederim" dedi.
Başkan Yarsuvat’ın "Zaten kolay olsaydı bize vermezlerdi Ali Bey" sözleri üzerine ise Ali Şen, "Yalnız bizde değil, bütün kulüplerde işler zor. Zor bir dönemde Türk sporuna hizmet ediyorsa, o kişiye saygı gösterilmesi gerekir" ifadelerini kullandı.

Başkan Yarsuvat’ın "Esas iki büyük kulübün bir araya gelip bazı şeyleri halletmesi gerekiyor. Ona ön ayak olmak lazım" sözleri üzerine de Şen, "Çok güzel açıklamalarda bulunuyorsunuz. Her şey olur" şeklinde konuştu.

AA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe'de Mert Hakan Yandaş ve Serdar Aziz cezalı duruma düştü