Düz burnu yüzünden uyutulacaktı, şimdi internet yıldızı

Florida'da bir kadın kapının önünde gördüğü yardıma muhtaç kediyi barınağa bırakmak için yanına aldı. Ancak bu kedi diğerlerinden farklıydı: Düz bir burnu vardı. Veteriner bu nedenle kedinin uyutulabileceğini söylediğinde, kadın kediyi barınağa bırakmaktan vazgeçip sahiplendi. Willow adı verilen kedi şimdi bir internet yıldızı ve 500 binden fazla takipçisi var.

21 Nisan 2021, Çarşamba 10:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Lori Farris isimli kadın, bir öğrencinin evinden ayrılırken kapının önünde minik bir kedi yavrusu gördü. Florida'da engelli öğrencilerle çalışan 50 yaşındaki Lori, yavru kedideki pireleri, gözündeki ve burnundaki enfeksiyonu fark etti.

Onu hemen alıp ertesi günü veterinere götürmeye karar verdi.

Kediyi her ne kadar barınağa bırakmayı planlasa da, burnundaki deformasyon yüzünden uyutulacağından endişe ederek sevimli yavruyu sahiplenmeye kadar verdi. Adını da Willow koydu.

Şimdi 4 yaşında olan Willow, internet yıldızı haline geldi. Instagram be Tiktok'ta toplamda 500 binden fazla takipçisi var.

Lori, Willow'un hikayesini şöyle anlatıyor:

Bir öğrencimin evinden çıkarken kirle kaplı bir kedi yavrusu gördüm. Beni arabama kadar takip etti. Ertesi gün hayvan barınağına götüreceğimi düşünerek evime aldım.

Pireleri, burnunda kan ve gözlerinde enfeksiyon vardı. Veteriner 5 haftalık olduğunu söyledi. Ardından güzel bir kedi olmadığı için muhtemelen uyutulacağından onu barınağa bırakmamam gerektiğini söyledi.


Pirelerinin ve enfeksiyonlarının haricinde veteriner sağlıklı olduğunu söyledi. Bu yüzden onu sahiplenmeye karar verdim. Willow'un neden düz bir burnu olduğunu bilmiyoruz. Bu bir doğum kusuru. Muhtemelen beslenme zorluğu nedeniyle annesi tarafından terk edildi.

Willow, her geçen gün internette daha da popülerleşmeye devam ediyor. Hepsini onu terk etmeyen iyi kalpli sahibine borçlu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gerçek dünyanın Ralph'i: Yaralı tavşanı hayata döndürdüler